Автор: Zaxid.net
Дата: 15/01/09 15:36
 
Цього року Львівське міське управління молоді, сім’ї та спорту планує закласти в бюджет розвитку 5 млн грн на проектування та будівництво систем тепло-, водо-, електропостачання та водовідведення спортивних споруд до Льодового палацу, який стане одним з перших спорткомплексів міського підпорядкування. Про це сьогодні, 15 січня, на прес-конференції повідомив начальник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради Юрій Наконечний.
Нагадаємо, що 4 грудня 2008 Львівська міськрада виділила земельну ділянку, орієнтованою площею 2,8 гектарів під Льодовий палац. Цю спортивну споруду планують збудувати на вул. Пулюя - вул. Трускавецькій.
Земельну ділянку передали в постійне користування для будівництва критої спортивної споруди зі штучним льодом державному підприємству "Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд" Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради міської ради спільно з фахівцями Львівського державного університету фізичної культури напрацювало документацію, необхідну для будівництва сучасних спортивних споруд, які дозволять покращити стан справ у галузі фізичного виховання, спорту і здоров’я львів’ян.
Спортивний комплекс, будівництво якого ініціював ЛДУФК і підтримало Міністерство України у справах сім’ї, молоді і спорту, складатиметься з п’ятдесятиметрового Олімпійського басейну та Льодового палацу, що розміщуватиметься на другому поверсі.

Джерело: Zaxid.net
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди