Автор: Інна Кринична
Дата: 31/01/09 09:38
 
С. Міщенко (Фото: Вісті)
Минулої п’ятниці зал Бориспільської міської ради був майже вщент заповнений людьми. Візит до Борисполя народного депутата України від БЮТ Сергія Григоровича Міщенка викликав такий інтерес, що попередньо оголошена зустріч із працівниками освіти переросла у загальноміське зібрання.

Не газом єдиним

Перипетії газового протистояння — одне із найбільш наболілих нині питань. Але зустріч розпочалася із приємної інформації: незважаючи на труднощі сьогодення, у Борисполі таки буде льодовий палац! І будівництво його розпочнеться вже з ІІ кварталу цього року. Усі документи вже підготовлені, виділено 3 га землі в районі 35-го кілометру. Навіть кошти на будівельні роботи вже мали надійти до міста Борисполя.
— У стабілізаційному фонді Державного бюджету 2009 року на програму будівництва льодових палаців по Україні виділено близько 150 млн. грн., — повідомив Сергій Григорович. — Подібну програму в минулому році було запроваджено в Донецьку, Калуші, Херсоні, у цьому кварталі закінчується будівництво такого льодового палацу в Харкові.
Дуже важливо те, що нам вдалося досягти домовленості, що цей льодовий палац буде переданий у власність громади міста Борисполя, хоч він і зводитиметься за бюджетні кошти. До того ж, Бориспіль отримає не лише льодову арену, а цілий спортивний комплекс з відповідною інфраструктурою, магазинами, кав’ярнями… Що саме захочете там розташувати, вирішуватиме сесія міської ради.
У зв’язку із цим відкривається ще одна цікава перспектива. Днями приїжджали до Києва представники хокейної команди «Лос-Анджелес Кінгз» із НХЛ. Вони розглядали можливість побудувати у невеликих містах України спортивні містечка зі спортивними комплексами, льодовими палацами, басейнами. Після попереднього розгляду пропозицій вибір зупинили на Борисполі та Броварах. Не виключено, що пілотний проект буде реалізовано саме в нашому місті. А це відразу декілька тисяч робочих місць.

Лікарні та школам обіцяють допомогу

Політика фракції БЮТ у Верховній Раді — щороку шукати можливості, щоб поповнювати бюджет і максимально допомагати своєму округу. Те, що народні депутати Блоку Юлії Тимошенко взяли на себе зобов’язання вирішувати проблеми, які не може врахувати недосконалий Бюджетний кодекс, — вимушений крок. Але поки що іншого виходу немає.
— Два тижні тому я спілкувався з Прем’єр-міністром України, — повідомив присутнім Сергій Міщенко, — і було прийнято рішення виділити з того ж таки стабілізаційного фонду кошти, які будуть розподілені між містами і районами округу на вирішення тих проблем, які буде визначено першочерговими. Думаю, для Борисполя важливо придбати необхідне обладнання для Центральної районної лікарні, в тому числі для пологового відділення (завідуючий Бориспільською ЦРЛ В’ячеслав Вікторович Євтушенко відразу на зібранні передав гостю список найбільш необхідного). Потрібно також визначитися, що насамперед необхідно для шкіл та дитячих садків. Уже з лютого-березня ці кошти почнуть надходити до міста. Але вони йтимуть, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів, тільки на цільові програми.
Опрацьовується також програма фінансування реконструкції автомобільних доріг у місті Борисполі, тому що місцевий бюджет такі роботи у цьому році самотужки не потягне. Хоча таке фінансувати не просто, адже дороги комунальні.

Інна Кринична (Вісті, 30.01.20009)
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.056 секунди