Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 09/02/09 10:27
 
Шостого лютого 2009 року під час робочого візиту до Латвії Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко і Державний секретар Міністерства освіти і науки Латвійської Республіки Марекс Грушкевич підписали Протокол про спортивне співробітництво і обміни між Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту і Міністерством освіти і науки Латвійської Республіки на 2009 рік.
Цим документом визначено комплекс фізкультурно-спортивних заходів, спрямованих на виконання положень Угоди про співробітництво в галузі фізичної культури і спорту між Державним комітетом України з питань фізичної культури та спорту і Міністерством освіти і науки Латвійської Республіки, яка підписана 23 травня 2003 року.
Протоколом передбачено провести у 2009 році низку заходів щодо обміну досвідом між Міністерствами двох країн з питань співробітництва у сфері фізичної культури та спорту і, зокрема, розвитку спорту інвалідів та фізкультурно-масового руху «Спорт для всіх».
Також заплановано обмін досвідом щодо виконання Антидопінгової конвенції Ради Європи і Конвенції Ради Європи про насильство та неналежну поведінку глядачів під час спортивних заходів.
Передбачене і співробітництво щодо спільного використання спортивних баз та споруд, а також участь у спільних науково-практичних семінарах, конференціях, симпозіумах.
В рамках робочого візиту Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко зустрівся з спортсменами української національної збірної з хокею та подякував їм за проявлену звитягу в спортивних баталіях фінального кваліфікаційного турніру до зимових Олімпійських ігор 2010 року, який з 5-8 лютого проходив у Ризі.
"Не буває великих перемог без маленьких поразок. Я впевнений, реалізація державної програми "Хокей України" вже в недалекому майбутньому створить належне підґрунтя для ефектних перемог наших спортсменів!", - зазначив Юрій Павленко.

Джерело: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди