Автор: Громадський Донбас
Дата: 10/02/09 10:46
 
У Донецьку відроджується хокей. Три роки тому в регіоні не було навіть бази для занять. Тепер в області діють дві юнацькі спортивні школи, створений регіональний клуб, а на льодовій арені в Донецьку проходять матчі національного чемпіонату.
У спортивній школі на базі Льодового палацу безкоштовно тренуються більше ста юних спортсменів. Керівники обласного управління фізкультури і спорту розповідають, що з появою професійного майданчика, в регіоні розпочався стрімкий розвиток хокею, - передає «ТРК Юнион». За останні два роки в Донецьку і Маріуполі створені спортивні школи, а хокейний клуб "Донбас" вже грає у вищій лізі.
«Цього року заплановано будівництво льодових Палаців в Донецьку і Маріуполі, ще й в Горловці побудують Льодовий палац», - заявляє, Віктор Кирбаба - начальник управління фізкультури і спорту Донецької обласної адміністрації.
Поки в Національній хокейній лізі всього п'ять професійних команд. І на міжнародному рівні можуть представити країну лише київські клуби. «Проте, - упевнене керівництво Ліги, - якщо регіон збереже такі темпи розвитку спорту, скоро донецькі хокеїсти стануть відомі всьому світу».

Джерело: Громадський Донбас
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди