Автор: Портал Дрогобича
Дата: 10/02/09 12:05
 
Сесія Дрогобицької міської ради ухвалила рішення про виділення земельної ділянки під будівництво Льодового палацу в рамках Державної цільової соціальної прорами «Хокей України». Його пропонується спорудити поруч із дитячою юнацькою спортивною школою, де є всі необхідні комунікації, що дасть змогу здешевити будівництво і заощадити державні кошти. Про це сьогодні, 9 лютого, повідомив кореспондент ЗІКу.
Льодовий палац може бути збудований у Дрогобичі ще в цьому році. Все залежатиме від рішення Міністерства України у справах сім’ї, молоді і спорту та Федерації хокею України
«Потреба міста у Льодовому палаці очевидна. Оскільки маємо аматорську хокейну команду з чотирирічним стажем, яка бере участь у змаганнях на першість області, в регіональних турнірах. Отож, споодіваємось, що Міністерство підтримає нашу ініціативу», – зазначив заступник міського голови з гуманітарних питань Богдан Пристай.
Зі слів депутата міської ради Миколи Летнянчина, під час перемовин у Міністестві України у справах сім’ї, молоді і спорту знайдено порозуміння щодо побудови в Дрогобичі Льодового палацу ще в цьому році.

Джерело: Офіційний міський портал Дрогобича
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.025 секунди