Автор: ФХУ
Дата: 19/03/09 16:03
 
Лого заявки на ЧМ-2014
17 березня в штаб-квартирі Міжнародної Федерації хокею (IIHF) у Цюріху (Швейцарія) пройшла попередня презентація заявок на право проведення чемпіонату світу 2014 року.
З п’яти країн-кандидатів після попередньої презентації з боротьби вибула Чехія. Таким чином, на право прийняти чемпіонат світу претендують Білорусь, Угорщина, Латвія та Україна. Делегація України блискуче презентувала свою програму і отримала високу оцінку комітету IIHF з проведення змагань. Переможець тендеру на право проведення чемпіонату світу 2014 визначиться на щорічному Конгресі IIHF, який з 7 по 9 травня цього року відбудеться у Берні.
Велика підготовча робота Федерації під керівництвом її Президента Анатолія Брезвіна дозволила нашій делегації презентувати свою заявку найяскравіше з усіх країн-кандидатів. У випадку отримання права на проведення чемпіонату світу в Україні, вже в цьому році можна буде очікувати початку робіт по будівництву 12-тисячної льодової арени у Києві, на якій будуть змагатися найсильніші хокейні збірні світу.

Джерело: ФХУ
Теги: фху,  чс-2014
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.023 секунди