Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 27/03/09 16:23
 
ХК "Сокіл" - Чемпіон України 2008/09 (Фото: ФХУ)
26 березня 2009 року у столичному Палаці спорту завершився XVII чемпіонат України з хокею. Перемогу здобув київський "Сокіл", який зіграв у фіналі із командою "Білий Барс" із Броварського району (рахунок 6:1).
Вітаючи переможців, учасників змагань та вболівальників, Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко зазначив, що чемпіонат України з хокею набуває все більшої популярності.
"Приємно відзначити, що у XVII-му чемпіонаті взяли участь тринадцять команд, тоді, як у попередньому їх було лише шість", – наголосив Юрій Павленко.
Крім того, Міністр зазначив, що Україна має шанс стати господарем майбутнього чемпіонату світу з хокею 2014 року. Нагадаємо, що за право проведення чемпіонату на тендерній основі змагаються Україна, Білорусь, Угорщина та Латвія. Переможця буде визначено на щорічному Конгресі Міжнародної федерації хокею 7-9 травня цього року у Берні (Швейцарія).
"Я переконаний, що до чемпіонату світу з хокею ми зможемо підготувати всі необхідні арени. Але наше завдання ще більше – мати сучасні спортивні споруди у кожному обласному та районному центрі. Заявка України на проведення чемпіонату світу з хокею дає можливість привернути увагу до спорту всіх верств населення та державних органів влади. Але навіть, якщо Україна не прийматиме на своїх аренах у 2014 році кращі хокейні команди світу, я впевнений, що наступний чемпіонат світу пройде саме в Україні", – підкреслив Юрій Павленко.

Довідково:
XVII чемпіонат України з хокею тривав з 2 жовтня 2008 року по 26 березня 2009 року.
За цей час зіграно близько 180 матчів, в яких взяли участь команди Києва та області, Харкова, Львова, Вінниці, Донецька, Дніпропетровська, Сум і Запоріжжя.
Однією з особливостей чемпіонату стало те, що частина ігор проходила у сучасних льодових палацах спорту, збудованих в рамках реалізації Державної цільової соціальної програми "Хокей України". Зокрема, для проведення матчів чемпіонату були задіяні спортивні споруди зі штучним льодом у Донецьку та Калуші Івано-Франківської області.
Нагадаємо, що донецький льодовий спортивний комплекс відкрито у вересні 2008 року, а Калушський – у січні поточного року.
У грудні минулого року льодовий Палац спорту відкрито у Херсоні. Наближається до завершення спорудження льодової арени у Харкові. На будівництво спортивних споруд зі штучним льодом у 2009 році зі Стабілізаційного фонду планується виділити 150 млн грн.

Джерело: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту 
Теги: павленко,  сокіл,  чу
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди