Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 08/04/09 11:48
 
Ю. Павленко нагороджує С. Климентьєва (Фото: ФХУ)
Відповідно до Указу Президента України № 1196 від 24 грудня 2008р. «Про відзначення державними нагородами України активістів, фахівців і спортсменів українського хокею з шайбою» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного хокею з шайбою, підготовку спортсменів міжнародного класу, піднесення спортивного престижу України в світі та з нагоди 100-річчя українського хокею з шайбою орденом «За заслуги» ІІІ-го ступеню нагороджено:
- КЛИМЕНТЬЄВА Сергія Володимировича - гравця національної збірної команди України з хокею з шайбою, м. Київ;
- СІМЧУКА Костянтина Миколайовича - гравця національної збірної команди України з хокею з шайбою, м. Київ;
- ШАХРАЙЧУКА Вадима Валерійовича - гравця національної збірної команди України з хокею з шайбою, м. Київ.
Крім того, звання "Заслужений працівник фізичної культури та спорту України" було присвоєне віце-президенту Федерації хокею України Анатолію Найді.
Вчора відразу після закінчення матчу між хокейною збірною України та командою "Торпедо. Нижній Новгород" Міністр Юрій Павленко вручив нагороди хокеїстам. Церемонія відбулася у приміщенні "Льодової арени" в Броварах.
«Все, що залежить від держави щодо фінансування українського національної збірної з хокею було виконано на 120%. Тепер черга за хокеїстами виконувати свої обіцянки: увійти до вищого дивізіону-еліти світового хокею»,- зазначив Юрій Павленко на післяматчевій прес-конференції.
За словами Міністра, окрім фінансування української збірної, значну увагу Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту приділяє розвитку хокейної інфраструктури, адже Україна виступає кандидатом на проведення чемпіонату світу з хокею 2014р.
"Затверджено перелік 15 міст України, де в цьому році має розпочатися будівництво хокейних майданчиків. Для них вже закуплене обладнання. Завдання на цей рік - перейти до монтажно-будівельних робіт. Також в 2009 році в повному обсязі буде профінансовано програму "Хокей України", кошти на яку передбачені бюджетом", - поінформував Міністр.
Відповідаючи на запитання журналістів щодо перспектив розвитку українського спорту Україні Юрій Павленко підкреслив: "6 квітня відбулася спільна нарада нашого міністерства з міністерством фінансів щодо фінансування сфери фізичної культури та спорту, на якій ми дійшли повної згоди. Були враховані практичні всі наші позиції. Отже в цьому році не буде жодної фінансової проблеми з участю наших спортсменів у змаганнях. Крім того, практика надходження коштів невідомо коли після змагань залишилася в минулому".

Джерело: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди