Автор: ФХУ
Дата: 24/04/09 14:58
 
Лого ФХУ
23 квітня було проведено засідання Виконавчого комітету Федерації хокею України під головуванням президента Анатолія Івановича Брезвіна.
У ході розгляду питань порядку денного особливу увагу члени Виконавчого комітету приділили звіту головного тренера національної збірної команди України Олександра Сеуканда про підсумки участі команди у чемпіонаті світу. За результатами розгляду звіту члени Виконкому визнали виступ національної збірної команди незадовільним, контракт із головним тренером та тренерами команди вирішено не продовжувати.
Також було заслухано звіт старшого тренера юніорської збірної команди України Раміля Юлдашева. Виконкомом було прийнято рішення визнати виступ юніорської збірної команди незадовільним і, як наслідок, не продовжувати контракти із тренерським штабом команди.
Федерація займається пошуком спеціалістів на посади головного тренера національної та старшого тренера юніорської збірних команд України.
Опрацювавши в процесі роботи всі питання порядку денного, члени Виконкому обговорили хід виконання заходів, що належать до компетенції Федерації.

Джерело: ФХУ
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди