Автор: ФХУ
Дата: 09/07/09 07:32
 
Лого ФХУ
8 липня, було проведено засідання Виконавчого комітету Федерації хокею України під головуванням президента Анатолія Івановича Брезвіна.
У ході роботи члени Виконавчого комітету зокрема розглянули питання щодо підготовки молодіжної збірної команди України до участі у чемпіонаті світу 2010 року та кадрове призначення команди. Під час розгляду цього питання президент Федерації Анатолій Брезвін зазначив, що «на посаду старшого тренера молодіжної збірної претендувало декілька кандидатів. Це насамперед Сергій Лубнін, який працював з команду останні два сезони та Олександр Савицький, який у минулому сезоні був асистентом головного тренера національної збірної. На мою, думку слід змінити процес підготовки збірної. Тож кандидатура Савицького на даному етапі є оптимальною. Ми маємо дати проявити себе цьому фахівцю». Позицію Президента підтримали віце-президенти Дмитро Саламатін, Євгеній Імас та В’ячеслав Завальнюк, який зокрема наголосив, що «у Савицького є своє бачення вирішення проблем підготовки збірної, він ніколи не плив за течією і у змозі вивести команду на новий якісний рівень».
В той же час віце-президент Анатолій Найда зауважив, що «за час, що залишився до початку чемпіонату світу не слід проводити кадрові ротації. Як говорить народне прислів’я, коней на переправі не міняють. Сергій Лубнін та Вадим Кулабухов зарекомендували себе хорошими спеціалістами, грамотними тренерами. Окрім цього Сергій Лубнін завжди користувався високою повагою з боку гравців, а це, погодьтесь, дорогого варте».
При голосуванні більшістю голосів було прийнято рішення призначити старшим тренером команди відомого у минулому гравця Олександра Савицького.
Помічника Олександра Валерійовича у роботі з командою буде призначено у найближчий час.
Також було розглянуто питання щодо клопотань обласних та міських федерацій щодо номінування вітчизняних арбітрів для отримання суддівської ліцензії IIHF у сезоні 2009-2010 років. У контексті цього питання було заслухано інформацію менеджера виконавчої дирекції ФХУ з суддівства та інспектування змагань Олексія Друкаренка, який ознайомив членів Виконкому з кандидатами на отримання міжнародної ліцензії та на основі рейтингових оцінок від супервайзерів Міжнародної Федерації хокею охарактеризував роботу вітчизняних рефері на чемпіонатах світу у минулому сезоні. Зокрема Олексій Друкаренко повідомив, що «суддівський комітет Міжнародної Федерації хокею високо оцінив роботу українського лайнсмена Андрія Кічі на швейцарському чемпіонаті світу. В той же час було наголошено, що багатьом українським арбітрам, які обслуговували міжнародні змагання IIHF, бракує знання англійської мови, що негативно впливає на їх професійні рейтинги».
Прийнятим на Виконкомі рішенням виконавчій дирекції Федерації разом із фахівцями профільного комітету ФХУ, враховуючи подані клопотання та якість роботи арбітрів у минулому сезоні у національній першості, доручено визначити список арбітрів для направлення його до офісу Міжнародної Федерації хокею.

Досьє:

Олександр Савицький

Народився: 3 травня 1971 року у м. Києві.
Ігрове амплуа: захисник.
Виступав за команди: ШВСМ, «Сокіл», «Плзень» (Чехія), «АК Барс» (Росія), ЦСКА (Росія), «Ольборг» (Данія), «Хімік» (Росія), «Зволен» (Словаччина), «Бйоркловен» (Швеція), «Керамін» (Білорусь), «Беркут».
У складі національної збірної команди України брав участь у чемпіонатах світу 1999, 2000, 2001 та 2004 років. Загалом у складі національної збірної провів понад 130 поєдинків..
Тренерська кар’єра: асистент головного тренера національної збірної команди України (2008-2009).
Досягнення: Чемпіон Росії («АК Барс», 1998 рік), Чемпіон вищої ліги (ЦСКА, 2002 рік, срібний призер чемпіонату Словаччини («Зволен», 2000 рік).

Джерело: ФХУ 
Теги: u-20,  савицький,  фху
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди