Автор: ФХУ
Дата: 06/08/09 10:44
 
Лого ФХС
1 серпня 2009 року генеральний директор Державного підприємства «Центральна дирекція з будівництва та реконструкції спортивних споруд» Борис Леонтійович Бибик разом з представником Федерації хокею України відвідали місто Севастополь. Федерацію хокею міста Севастополя (ФХС) на зустрічі були присутніми її президент – народний депутат України Вадим Васильович Колесніченко та віце-президент Олександр Володимирович Галкін. На зустрічі обговорювались питання розвитку у місті хокею, перспективи дитячо-юнацької школи та можливість участі міста у державній цільовій соціальній програмі «Хокей України».
Як відзначив президент ФХС Колесніченко В.В., Федерація з моменту свого створення веде активну роботу по популяризації хокею у місті, реалізує поставлені перед собою завдання, проводить турніри серед аматорських команд з різних міст України. Також ФХС веде конструктивний діалог з Управлінням освіти і науки та Відділом СМДА у справах сім’ї, молоді та спорту з питання відкриття відділення з хокею з шайбою у міських ДЮСШ.
«Одним із основних завдань діяльності Федерації хокею Севастополя є залучення максимальної кількості дітей та підлітків до систематичних занять спортом, що сприятиме розвитку особистості, пропаганді здорового способу життя, вихованню фізичних, морально-етичних та вольових якостей. Повноцінна реалізація вищезгаданого завдання дозволить проводити заходи, спрямовані на покращення стану здоров’я дітей та підлітків, починаючи з фізичного розвитку; підвищення рівня фізичної підготовленості та спортивних результатів, враховуючи індивідуальні особливості та вимоги програми з хокею; відверненню дітей від вулиці і як результат – профілактику різних форм зловживань та правопорушень», - відзначив Колесніченко В.В.
За словами віце-президента ФХС Галкіна О.В. «для розвитку хокею у Севастополі в даний момент найголовніше створити всі умови для повноцінного тренувального та змагального процесу. Поки що всі заняття та матчі проводяться на льодовій ковзанці ТЦ «Муссон», який є єдиним об’єктом зі штучним льодом у Криму і, нажаль, не відповідає стандартам Міжнародної федерації хокею».
Позитивно відзначили роботу керівництва ФХС гості зі столиці. Представник ФХУ передав керівництву ФХС слова подяки Анатолія Івановича Брезвіна: «Якщо зараз хокей є екзотичним видом спорту для Севастополя, то через рік-два завдяки старанням керівництва Федерації хокею Севастополя та міської влади хокей стане дійсно народним видом спорту. А це дозволить залучити велику кількість дітей та підлітків до систематичних занять хокеєм».
У ході візиту Генеральний директор Державного підприємства «Центральна дирекція з будівництва та реконструкції спортивних споруд» Борис Леонтійович Бибик детально розповів про вимоги до міста, як до претендента на будівництво льодової арени за державні кошти.
Результатом зустрічі стало письмове звернення до Севастопольської міської ради та Севастопольської міської державної адміністрації про виділення земельної ділянки під будівництво льодової арени у місті, яка дозволить у повній мірі реалізувати всі цілі та завдання, поставлені перед ФХС.
Прес-служба Федерації хокею Севастополя
Джерело: ФХУ 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди