Автор: Василь Ткачук
Дата: 12/09/09 09:08
 
Як розповіли «Малакаві» у «Прикарпаттіобленерго», міський голова Калуша Ігор Насалик попросив відтермінувати строки відключення світла льодовому палацу ім. Степана Бандери та завірив, що найближчим часом заборгованість, що складає близько 31 тисячі гривень, буде погашена.
Яким чином ліквідують заборгованість, наразі, не відомо. Прес-секретар губернатора Прикарпаття Ігор Марковський каже, що обласна влада не зможе допомогти коштами, адже калуська льодова арена знаходиться на балансі Міністерства спорту, от вони і мають фінансувати об’єкт.
Як повідомлялося раніше, ВАТ «Прикарпатттяобленерго» надіслало на адресу господарів Льодового Палацу повідомлення-попередження про припинення подачі електроенергії до арени, якщо дирекція льодового палацу ім. Степана Бандери не вишукає кошти та до 17 вересня не погасить існуючу заборгованість за спожиту електроенергію.
«Льодовий палац ми мали відключити від світла ще 10 вересня у зв’язку із двомісячною заборгованістю за електроенергію в сумі 47 тис. грн., – зауважив заступник начальника філії «Калуський РЕМ» ВАТ «Прикарпаттяобленерго» Микола Гончар. – Про це було повідомлено і міського голову Ігоря Насалика. Він в останній момент і досяг домовленості з керівництвом ВАТ «Прикарпаттяобленерго» про перенесення дня припинення подачі електроенергії на 17 вересня. Не виключено, що Ігорю Степановичу пішли в черговий раз на поступки й у зв’язку з тим, що 13 вересня в Україні святкується День фізичної культури і спорту».
До того ж, за словами Миколи Гончара, в перших числах вересня і тренером юних калуських хокеїстів Ярославом Дорошем, і дирекцією льодового палацу було проплачено частину заборгованості спортивної споруди за спожиту електроенергію, яка станом на 9 число цього місяця зменшилася до 31 тис. грн.
«Однак, якщо ця заборгованість до 17 вересня так і не буде погашена, то, очевидно, нам доведеться льодовий палац від світла відключити, бо рішення ВАТ «Прикарпаттяобленерго» філія «Калуський РЕМ», зобов’язана виконувати», — повідомив «Малакаві» Микола Гончар.

Джерело: Малакава 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.013 секунди