Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 28/09/09 23:49
 
Євген Імас
28 вересня 2009 року колективу працівників Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту і державного підприємства «Готель «Спорт» представлено виконуючого обов'язки генерального директора «Готель «Спорт» Євгена Імаса, який призначений відповідним наказом Міністерства від 25 вересня за №419-к.
Євген Вікторович Імас - знаний фахівець у сфері фізичної культури та спорту, доктор економічних наук, професор, випускник Київського інституту фізичної культури та Київського економічного університету. Євген Імас багато років був членом колегії Держкомспорту України. З 2003 року працював першим заступником голови Держкомспорту України у зв’язках з Верховною Радою. З 2004 року — професор кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, з 2005 року — проректор з комплексного розвитку й економічних питань Національного університету фізичного виховання і спорту України.
Нагороджений Орденом «За заслуги» 3-го (2003 р) і 2-го (2008 р) ступенів.
Нагадаємо, що 25 вересня 2009 року наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту генеральний директор ДП "Готель "Спорт" Роман Шемберев відсторонений від виконання обов'язків за посадою.
Підставами для відсторонення стали результати перевірок державних інстанцій, за підсумками яких виявлено фінансові порушення, порушення вимог чинного законодавства, умов трудового контракту та систематичне невиконання наказів та розпоряджень Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Джерело: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту 
Теги: імас,  павленко
 
1.   Андрій Ігорович   29/09/09 10:11    

А он ещё и професор, а я не знал, вот они сахарные магнаты, люди которыми надо гордиться))))


2.   Ilya   29/09/09 11:45    

Ну как же! Это же всемирно известный факт: я где-то даже находил тему его диссертации, что-то вроде: "Економічні проблеми цукробурякового виробництва України". >:) Кстати, у его супруги тема кандидатской тоже из этой оперы. Теперь понятно что нужно чтобы управлять государственным спортивным предприятиеим: доскональное знание вопроса о выращивании сахарного буряка! :D


3.   leharoller   30/09/09 13:07    

хорошо, что он отелем займется а не спортом...


4.   Ilya   30/09/09 14:10    

leharoller, типа чтоб продемонстрировать что он и гостиничное хозяйство развалить может? >:) Ведь все за что берется этот "специалист" долго не живет! :(


Всього : 4, на сторінці: 4

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди