Автор: Мінсім’ямолодьспорт
Дата: 27/10/09 09:57
 
Ю. Павленко (Фото: Мінсім’ямолодьспорт)
Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко ініціює проведення в Україні турніру з хокею серед шкільних та дворових команд, на зразок популярних змагань «Золота шайба», які проводилися понад 20 років тому на теренах колишнього СРСР.
Цю пропозицію Юрій Павленко висловив на засіданні Організаційного комітету з підготовки до відзначення 100-річчя українського хокею з шайбою, яке відбулося 23 жовтня 2009 року в Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Міністр наголосив на необхідності популяризації хокею серед дітей та молоді, як командного виду спорту, який не тільки зміцнює фізичну підготовку, здоров’я, а й розвиває почуття колективізму, товариськості. За словами Юрія Павленка, ці змагання сприятимуть формуванню резерву для професійних хокейних команд країни і дадуть потужний імпульс для розвитку цього виду спорту загалом.
«Своєю участю у масових змаганнях серед шкільних та дворових команд діти можуть підтримати національну збірну з хокею. Цей вид спорту в нашій країні здобуде ще більшу популярність», - зазначив Юрій Павленко.
Міністр зазначив, що до проведення такого турніру з хокею потрібно долучитися місцевим органам влади та регіональним центрам «Спорт для всіх».
Як відзначив Міністр, хокей в Україні набуває стрімкого розвитку. Кількість учасників національного чемпіонату щороку зростає.
«Цього сезону в національній першості змагаються 15 команд. Це найвищий показник за всю історію чемпіонатів України», - зазначив Юрій Павленко.

Джерело: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
Теги: павленко
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.027 секунди