Автор: Денис Мандзюк
Дата: 13/11/09 11:01
 
Інструктор ковзанки на спорткомплексі ”Медик” у Львові Олена Бобало (ліворуч) вчить Оксану Сахман виконувати фігуру більман. (Фото: Ігор Хомич)
Третій тиждень не працює Льодовий палац ім. Степана Бандери в місті Калуш Івано-Франківської області. Споруду урочисто відкрили в січні цього року. Збудували за державні кошти — 15 млн грн. Тут проводила матчі місцева хокейна команда, у хокейній секції займалися 80 дітей. Катання на ковзанах коштувало 10–20 грн за 45 хв.

— Від часу відкриття Льодовий палац разів п’ять припиняв роботу, — скаржиться начальник міського управління молоді, сім’ї та спорту Михайло Клим, 47 років. — Щомісяця лише за електроенергію має сплачувати майже 60 тисяч гривень, щоб утримувати холодильну установку, обігрівати роздягальні й освітлювати льодове поле. Заклад таких грошей заробити не може. А Міністерство молоді та спорту коштів не дає. Хочемо, щоб арену передали в управління місту на п’ять років. Тоді ми зможемо фінансувати ковзанку зі свого бюджету.

У Новояворівську за 36 км від Львова почала працювати нова ковзанка. Льодовий майданчик розташований під дахом, є трибуни. Покататися зі своїми ковзанами можна за 20 грн на годину, із прокатом ковзанів — за 30 грн.

— У нас не надто й розголошували, що ковзанка вже працює, — каже новояворівчанка Ольга Довба, 21 рік. — Мабуть, не хотіли напливу людей під час карантину. Кажуть, будуть проводити дискотеки на льоду.

У Львові взимку працюють дві ковзанки. Льодовий майданчик біля міської Ратуші на пл. Ринок ще монтують. Година катання коштуватиме 10–40 грн, залежно від віку, години і дня тижня. У спорткомплексі ”Медик” це обійдеться в 10–30 грн за годину.

— Два роки тому зверталися в міську раду з проханням виділити землю для будівництва льодового палацу, — каже віце-президент хокейного клубу ”Львів” Михайло Чіканцев, 34 роки. — Львів — чи не єдиний обласний центр Західної України, в якому немає критої ковзанки. Він міг би вмістити близько тисячі глядачів. Пропонували, щоб із 9.00 до 12.00 в палаці проходили уроки фізкультури. Мабуть, раніше виборів нічого не зміниться.

Немає, де покататися на ковзанах, в Ужгороді.

Денис Мандзюк (Газета.ua, 12.11.2009)
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди