Автор: Ірина Курій
Дата: 20/11/09 09:11
 
Крижане диво. На Львівщині відкриють Льодовий палац. Така споруда буде у Новояворівську. Тут розвиватимуть зимові види спорту – насамперед хокей та фігурне катання. Також в Льодовому палаці зможе відпочивати молодь.

Велике льодове поле, довкола трибуни на 600 місць. Кімнати для перевдягання, навчальні класи та кафе. Льодовий палац у Новояворівську – перша споруда такого типу на Львівщині. Її власник Микола Романюк каже - збудував її для розвитку зимових видів спорту.

Власник Льодового палацу у Новояворівську Микола Романюк: „Там будуть займатися секції дитячі фігурного катання і хокейні секції. Крім того, субота-неділя – там масові катання. А в більшості воно розраховано під професійне заняття видами хокеєм і фігурного катання”.

Льодовий палац потрібен нашому регіону,- переконує начальник обласного управління фізичної культури Юрій Майборода. Насамперед це буде місце для тренувань професійних хокейних команд. Окрім того, допоможе у розвитку фігурного катання.

Начальник Львівського обласного управління фізичної культури Юрій Майборода: „Є ковзанка, значить можна фігурним катанням займатися. Взагалі, маємо перспективу розвитку зимових видів спору є, але вона повністю залежить від створення умов. Будуть ковзанки – то буде і фігурне катання, хокей”.

Льодовий палац також навчить хокею дітей. Та й взагалі є хорошою альтернативою для молоді.

Міський голова Новояворівська Богдан Бач: „Молодь буде зайнята, можливо лишній раз не піде у ті заклади, з яких виходять не у дуже хорошому стані. А підуть туди. Буде здоров’я, буде все”.

Працює Льодовий палац у Новояворівську вже кілька днів. А от урочисто відкриють його завтра.

Подібні льодові арени вже є у Калуші, Донецьку, Херсоні та Харкові. Такий комплекс планували збудувати і у Львові. У рамках державної програми "Хокей України" Міністерство у справах сім’ї, молоді і спорту виділило 150 млн грн на спорудження льодових палаців у 10-ти містах Україні, в томі числі у Львові. Однак наразі цей проект залишається на папері.

Ірина Курій (ТРК «Львівська хвиля», 19.11.2009)
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди