Автор: Zaxid.net
Дата: 20/11/09 16:37
 
М. Сеник - голова Львівської облради , М. Кміть - голова Львівської ОДА (Фото: Zaxid.net)
У Львівській області в м. Новояворівськ відкрили постійну льодову арену. Участь у відкритті взяли голова Львівської ОДА Микола Кміть та голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, керівництво району. Палац було збудовано коштом інвестора, який відмовився називати суму вкладених інвестицій.
"Подія справді неординарна, - наголосив голова Яворівської районної ради Іван Карпа. - Це унікальний палац, який, до того ж, є єдиним на Львівщині". Він додав, що інвестували гроші місцеві львів’яни.
За його словами, палац таких же розмірів, як стандартна хокейне поле. "У нас є хокейна команда "Явір", яка тепер тренуватиметься на власному полі", - каже Карпа і додав, що в майбутньому планується відкрити школу фігурного катання.
Трибуни палацу розраховані на 600 місць. На арені тренуватимуться хокейні клуби Львова та Яворова. Раніше вони були змушені влітку їздити на тренування в Івано-Франківськ та Калуш.
Окрім цього, усі охочі зможуть кататися на арені на ковзанах. Вартість відвідування у будень - 10 грн за годину, на вихідних – 25. Вартість прокату ковзанів - 10 грн для дорослих і 5 - для дітей.
Під час брифінгу голова Львівської ОДА Микола Кміть повідомив що збудувати Льодовий палац за два роки планують й у Львові.
"Ми планували, що уряд виділить кошти і ми збудуємо палац до сторіччя хокею. Також планують збудувати льодову арену і на базі Львівської політехніки".
Окрім цього, голова Львівської облради Мирослав Сеник повідомив, що відповідно до рішення Львівської облради щодо продажу спорткомплексу "Спартак", там протягом трьох років також мають збудувати льодову арену.

Джерела: Zaxid.net, Об’єктивно 
 
1.   Ilya   20/11/09 17:01    

Ну все как обычно: "Палац було збудовано коштом інвестора", зато начальства на открытие немерянно слетелось! X-( Удивительно как это еще Министр всея спорта там не засветился! >:)


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди