Автор: Богдана Коршинська
Дата: 13/12/09 15:32
 
27 листопада відбулася сесія Івано-Франківської обласної ради. На ній було підтримано пропозицію про виділення для калуського льодового палацу 100 тис. гривень. З них 81 тис. гривень — на погашення існуючої заборгованості за електроенергію, решту — за оренду палацу в грудні (утримання секції хокею в обласній спортшколі). Згідно з досягнутими домовленостями, 20 тис. гривень на місяць також у формі орендної плати має виділяти міський бюджет, таку ж суму на місяць палац має заробляти сам.
Як повідомив голова федерації хокею області і калуського спортивного клубу «Олімпія» Ярослав Дорош, у п’ятницю, 4 грудня, електропостачання льодового палацу було відновлене і розпочалося заморожування льоду. У суботу команда «Олімпія» вперше після більш як місячної паузи змогла вийти на домашній лід для тренувань. Ярослав Дорош висловив подяку голові Івано-Франківської облдержадміністрації Миколі Палійчуку, його заступникам, міському голові Калуша Ігорю Насалику за розуміння і сприяння у вирішенні питання відновлення електропостачання льодового палацу.
До речі, вже є конкретне рішення щодо майбутнього підпорядкування льодового палацу. Так, за словами Ярослава Дороша, Кабмін своєю постановою передав палац в управління облдержадміністрації. У суботу про це рішення листом повідомив заступник Міністра молоді і спорту Мирослав Дутчак. Наразі ще відбувається підготовка і оформлення необхідної документації. Тож форма утримання льодового палацу у Калуші вже відома. Але обласна влада, якщо виділятиме кошти, передовсім зацікавлена у наведенні порядку і в тому, щоб палац функціонував нормально. Скоріш за все, для того, щоб заробити принаймні 20 тис. гривень, доведеться переглядати вартість катання на ковзанах для населення. Ярослав Дорош жодних проблем у цьому не бачить. Так, Новояворівськ з населенням 30 тис. може утримувати льодовий палац, то чому ж Калуш не може? Але там діти катаються за 10 грн. за годину, а дорослі — за 20 грн. (у вихідні дні вартість годинного катання зростає до 20 і 30 грн. відповідно), і усі такі ціни сприймають нормально. У нас же вартість години катання на ковзанах становить 5 грн. для дітей і 10 грн. для дорослих. Ціни треба змінювати, переконаний Ярослав Дорош, і проблем не буде, адже усі сторони зацікавлені у тому, щоб такий об’єкт, як льодовий палац, працював без перебоїв і міг себе утримувати.

Джерело: Дзвони Підгір'я 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди