Автор: Верховна Рада України
Дата: 24/12/09 10:42
 
М. Томенко
Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко переконаний, що парламент повинен розібратися з так званою найбільшою у світі VIP-зоною, яку хочуть зробити за бюджетні кошти біля НСК «Олімпійський». «Оскільки вже кілька місяців обговорюється можливість ліквідації спортивних об'єктів та будівництва по завершенню ЄВРО готелів та ресторанів, нам треба розставити крапки над «і» та не допустити ліквідації спортивних об'єктів», - наголосив він.
У зв'язку з цим М.Томенко направив звернення Голові парламентського Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, в якому, зокрема, звернув увагу на те, що, згідно із графіком засідань Комітетів Верховної Ради на поточний робочий тиждень, 22 грудня Комітет мав розглянути питання «Про стан дотримання Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту вимог законодавства під час проведення реконструкції НСК «Олімпійський», зокрема, дотримання вимог статті 29 Закону України «Про фізичну культуру і спорт» (в якій, серед іншого, йдеться про недопущення ліквідації та перепрофілювання закладів фізичної культури і спорту, баз олімпійської та параолімпійської підготовки, фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд тощо).
Заступник Голови Верховної Ради також нагадав, що відповідний запит було ініційовано відомими українськими спортсменами олімпійськими чемпіонами, які тренуються на розташованих на НСК «Олімпійський» базах олімпійської підготовки - малому державному підприємстві «Тенісні корти», льодово-спортивній арені «Крижинка» та учбово-спортивній базі «Атлет». Проте, Комітет втретє не розглянув зазначене питання, що, на думку М.Томенка, можна розцінювати як відсутність зацікавленості у прийнятті відповідного рішення у даній справі.
М.Томенко звернувся до Голови Комітету з проханням посприяти у невідкладному розгляді питання «Про стан дотримання Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту вимог законодавства під час проведення реконструкції НСК «Олімпійський», зокрема, дотримання вимог статті 29 Закону України «Про фізичну культуру і спорт». М.Томенко також наголосив, що у разі чергового перенесення розгляду питання Комітетом він направить звернення до Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з перевірки дотримання законодавства України при проведенні робіт з реконструкції Національного спорткомплексу «Олімпійський» з пропозицією організувати розгляд зазначеного питання.

Джерело: Верховна Рада України 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.015 секунди