Автор: Ірина Ничипорук
Дата: 04/01/10 13:20
 
Проект, вартістю 470 мільйонів гривень, з’явиться на Рівненщині. От тільки невідомо коли. Адже такої суми на спорудження спортивного комплексу обласної дитячо-юнацької спортивної школи в обласному бюджеті знайти нереально. Проте реально цю споруду побачити — у проектах, які представили розробники.
Поле за рівненською поліклінікою №3 стане спортивним центром для всієї області. Адже саме тут заплановано звести обласну дитячу юнацьку спортивну школу. Хоча самі будівельники називають проект не інакше як “палац спорту”, стільки всього він має умістити. Так, у спортивній школі розмістяться два криті басейни на 50 та 25 метрів, ковзанка для фігурного катання та хокею, універсальний спортивний зал, який можна трансформувати у концертний зал, зал боротьби на два килими. Усе це буде оснащене тисячними глядацькими трибунами та новітнім обладнанням.
— Проект складається з кількох блоків, які зводитимуться по черзі, — розповідає директор Рівненської філії “Діпромісто” Олег Трофімчук. — Окремо плануємо побудувати готель на 60 місць та майданчики під відкритим небом: тенісні корти та майданчики для баскетболу, волейболу, футбольне поле. Розміру саме такого готелю передбачають умови, проте з огляду на потенційне оснащення комплексу, варто збільшити кількість місць у готелі хоча б до 90.
Проектанти та ініціатори проекту очікують, що його втілення приведе у Рівне спортсменів з усієї України та з-за кордону. Адже баз для тренувань команд олімпійського резерву у нашій державі практично немає. Та й чим Рівне не підходить для проведення міжнародних змагань? Обійдеться спортивна мрія Рівненщини у 470 мільйонів гривень. Кошти для області непідйомні, проте, вважають чиновники, півшляху до здійснення цієї мрії вже пройдено — є проект будівництва. Коли ж пройдуть другу половину і з чиєю допомогою, наразі невідомо.

Джерело: ОГО.ua
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди