Автор: Подільська РДА
Дата: 25/01/10 16:22
 
Голова Подільської РДА Є. Романенко (Фото: Подільська РДА)
У Подільській РДА відбулася нарада щодо перспективи будівництва хокейного комплексу на території Подільського району. Нарада відбулася за участю голови Подільської РДА Євгена Романенка, заступника голови Сергія Левцова, президента Федерації хокею України Брезвіна Анатолія Івановича та голови Київської міської федерації хокею Царенко Михайла Олександровича. Повідомляє відділ зв’язків із ЗМІ та громадськістю Подільської районної у м. Києві державної адміністрації.
Під час наради було вирішено побудувати на території Подільського району новий стадіон Європейського класу з усіма умовами для ігор. Місце для будівництва планується відвести на стадіоні однієї зі шкіл Подільського району.
«Будівництво хокейного комплексу має на меті створення належних умов для забезпечення належного рівня охоплення хокеєм різних груп населення, формування здорового способу життя громадян і відбору та підготовки обдарованих осіб для спорту вищих досягнень шляхом формування сучасної інфраструктури, необхідної для розвитку цього виду спорту» – зазначив під час наради Євген Романенко.


Джерело: Подільська РДА 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди