Автор: ФХУ
Дата: 01/02/10 22:42
 
Лого Волиньскої облради
Рішенням сесії Волинської обласної ради від 24 грудня 2009 року № 37/20 було затверджено обласну цільову соціальну програму «Хокей Волині» на 2010 – 2013 роки. Ця Програма стала першою регіональною програмою розвитку хокею з шайбою в Україні.
Метою Програми є створення умов для забезпечення в області сучасної інфраструктури, необхідної для розвитку хокею та інших зимових видів спорту, охоплення хокеєм різних груп населення та пропагування у суспільстві здорового способу життя. Зокрема, на території області – в містах Луцьку та Ковелі – передбачається будівництво двох сучасних льодових арен. На базі цих арен планується створити дитячо-юнацькі спортивні школи з хокею та забезпечити належний рівень їх функціонування. Реалізація положень прийнятої Програми дасть змогу кожному мешкенцю Волинської області займатися льодовими видами спорту, в тому числі хокеєм, як на аматорському так і на професійному рівні.
У Волинській області за відсутності спортивної інфраструктури зимові види спорту, в тому числі хокей, до останньойго часу практично не розвивались. Завдяки ініціативі підприємців у м. Луцьку побудовано майданчик зі штучним льодом, який наразі потребує реконструкції. Також у області створено кілька аматорських хокейних команд, а ХК «Луцьк» цього сезону бере учать у чемпіонаті України (наразі команда займає другу сходинку в Дивізіоні С). Велика кількість глядачів, а також присутність керівників міста та області на домашніх матчах ХК «Луцьк» яскраво демонструє популярність хокею у регіоні.

Джерело: ФХУ  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.033 секунди