Автор: ФХУ
Дата: 03/02/10 11:37
 
Засідання виконкому ФХУ (Фото: ФХУ)
На засіданні Виконкому 1 лютого 2010 року було підбито підсумки виступу молодіжної збірної команди України на чемпіонаті світу 2010 року у Франції. У своїй доповіді старший тренер команди Олександр Савицький зазначив, що: "Основний упор наш тренерський штаб робив на психологічну підготовку гравців. Як показали ігри чемпіонату світу, рівень індивідуальної майстерності наших гравців ще далекий від рівня німецьких та датських однолітків. Більшість гравців цих збірних виступають у командах вищих дивізіонів своїх національних чемпіонатів. Видно, що в цих двох команд величезний потенціал. Беручи до уваги підсумкове місце нашої команди у чемпіонаті й нам є що занести то позитиву. Так спільними зусиллями вдалося створити в колективі чудову атмосферу, всі хлопці в іграх віддавались на 100 відсотків". Що ж до майбутніх перспектив, то Олександр Савицький висловився так: "Враховуючи, що найсильніші гравці молодіжної збірної 1990 р.н. не зможуть бути задіяні наступного року, а гравці 1991-92 р.н. не мають достатнього рівня професіональної підготовки, доцільно створити команду на базі молодіжної збірної. З метою підвищення ігрових можливостей гравців команду бажано було б задіяти в чемпіонаті України для підготовки успішного виступу на чемпіонатах світу, відмовившись від практики короткострокових зборів". При обговорені більшість членів Виконкому загалом критично оцінювали дії гравців у конкретних матчах, на сам перед проти збірних Франції та Словенії, але визнали, що загальний результат виступу молодіжної збірної команди України є таким, що відповідає рівню майстерності та ігровому потенціалу тих гравців, яких було залучено до складу збірної. Проти висловився віце-президент Анатолій Найда, який зауважив, що "я не можу визнати задовільним виступ команди, тренер якої до початку турніру обіцяє здобути перше місце, а в результаті привозить четверте".
В ході обговорення питання виступу молодіжної збірної та її підготовки до наступного чемпіонату світу було досягнуто принципової домовленості щодо створення команди, яка б з наступного сезону виступала в національному чемпіонаті. До складу такої команди планується залучити більшість з кандидатів до збірної команди України.
Ще одним питанням порядку денного, для обговорення якого були запрошені керівники західних команд учасниць чемпіонату України, було розглянуто ситуацію, що склалася в ході матчів у Дивізіоні С. Наприкінці грудня сталися зриви двох календарних матчів чемпіонату: «Ватра» - «Експрес» та «Ватра» - «ВІМ-Беркут». Розглянувши усі наявні документи щодо цих інцидентів та вислухавши пояснення представників команд, Виконком, відповідно до Регламенту чемпіонату, прийняв рішення про зарахування в цих матчах обом львівським командам технічних поразок (0:5) за дії, що призвели до зриву матчів.
В завершенні роботи Виконкомом були розглянуті питання щодо підготовки до проведення юніорського чемпіонату світу в Україні. Було заслухано звіти відповідальних за напрямки роботи, обговорено проблемні питання та поставлено завдання, які необхідно вирішити найближчим часом. В цілому підготовка до проведення чемпіонату йде за графіком.

Джерело: ФХУ 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди