Автор: УНIАН
Дата: 23/03/10 16:59
 
Б. Колесніков (Фото: УНIАН)
Віце-прем`єр-міністр України Борис Колесніков висловив низку критичних зауважень щодо проекту будівництва стадіону «Олімпійський» у Києві в рамках підготовки до проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.
Як передає кореспондент УНІАН, свої зауваження Б. Колесніков висловив сьогодні на брифінгу після ознайомлення з ходом будівельних робіт.
Зокрема, він зазначив, що на сьогоднішній день у результаті проведених робіт створено незручності для 6 тисяч глядачів, які з трибун спостерігатимуть за ходом матчу. Оскільки трибуни дуже пологі, огляду глядачів, які сидять на трибунах, заважатимуть рекламні щити, що планується встановити по периметру поля.
«Сьогодні по суті справи є серйозні зауваження. Найголовніше, що з 69 тисяч місць із 6 тисяч (місць – УНІАН) футболу не видно. Правильним рішенням було б своєчасно знести стадіон й побудувати новий. Сьогодні це вже неможливо», – сказав Б. Колесніков.
Він також повідомив, що в п`ятницю в уряді відбудеться спеціальна закрита нарада з питання «Олімпійського».
«Ми в п`ятницю ухвалимо рішення, й, очевидно, доведеться знести й побудувати нову льодову ковзанку, що швидко монтується. Знести все, що знаходиться на східній трибуні, щоб забезпечити безперешкодний підхід глядачів до стадіону, й вилучити землі, які були, на думку міського керівництва, незаконно отримані», – заявив Б. Колесніков.
При цьому він зазначив, що всі відставання за термінами будівництва вдасться надолужити до вересня. «Поставлено завдання – до 1 вересня мають бути ліквідовані всі відставання. Враховуючи погодні умови, це цілком можливо», – сказав віце-прем`єр.

Джерело: УНIАН
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди