Автор: Михайло Мельник
Дата: 24/03/10 17:14
 
Б. Гулямов та В. Завальнюк під час прес-конференції (Фото: БК Будівельник)
Протягом двох тижнів керівництво київського хокейного клубу "Будівельник" має намір назвати тих гравців, які виступатимуть у новоствореній команді, а також ім'я її головного тренера. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив президент ХК "Будівельник" Богдан Гулямов, який теж є керівником "Будівельника" баскетбольного.
"Протягом двох тижнів буде представлено повністю всю структуру клубу: спортивну, комерційну тощо. У цьому плані нам дуже допомагає Континентальна хокейна ліга", - зазначив він. За словами Б.Гулямова, вже зроблено пропозиції ряду гравців, які виступають в Україні, а також українцям, які грають за зарубіжні клуби. "Свою відповідь вони повинні дати протягом двох тижнів", - сказав він.
Свою підтримку ХК "Будівельник" також надасть Федерація хокею України. "Зі свого боку ФХУ підтримуватиме "Будівельник" на шляху становлення професійної команди. У нас є Дмитро Христич, який грав у НХЛ, а нині живе в Україні. Є хокеїсти, які виступали в Росії або будуть закінчувати свою спортивну кар'єру. Будь-яка підтримка на професійному рівні, думаю, буде забезпечена", - сказав віце-президент ФХУ В'ячеслав Завальнюк.
Як очікується, починаючи з цього сезону, ХК "Будівельник" виступатиме у Континентальній хокейній лізі. Керівництво команди вже домовилося з дирекцією Київського палацу спорту про те, щоб в новому сезоні клуб грав свої матчі на льодовому майданчику палацу. Там же свої поєдинки проводитиме баскетбольний клуб "Будівельник".
"Вже підписано відповідний договір про співробітництво, - зазначив директор Київського палацу спорту Віктор Ткаченко. - У нас буде час, щоб підготуватися до вересня, коли ХК "Будівельник" почне грати свої матчі. На сьогоднішній день ми вже маємо необхідні проекти модернізації льодової арени, системи кондиціонування та інших систем для того, щоб команда змогла виступати у КХЛ. У нас немає сумнівів, що всі технічні питання ми зуміємо вирішити вчасно".

Джерело: Укрінформ 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.022 секунди