Автор: Михайло Мельник
Дата: 27/04/10 18:41
 
А. Брезвін та М. Захаров (Фото: ФХУ)
Національна збірна України з хокею вже третій рік поспіль не може завоювати путівку до елітного дивізіону чемпіонату світу. Зокрема, у неділю Україна програла вирішальний матч чемпіонату світу в першому дивізіоні в групі А у голландському місті Тілбург команді Австрії - 1:2. Однак, незважаючи на це, зупинятися на невдачах керівництво Федерації хокею України (ФХУ) не збирається. На цьому наголосив сьогодні на прес-конференції в Укрінформі президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін.
"На жаль, головне завдання потрапити до елітного дивізіону не виконано. Однак зупинятися на невдачах ми не збираємося, - сказав Анатолій Брезвін. - Нині головним нашим завданням є розвиток дитячо-юнацького хокею, створення сильного внутрішнього чемпіонату та будівництво нових льодових палаців. Крім того, сьогодні прийнято держбюджет України, в якому передбачені кошти на розвиток та популяризацію хокею в країні".
За словами Анатолія Брезвіна, ФХУ продовжує рухатися у правильному напрямку. У цьому він, зокрема, переконався після сьогоднішньої зустрічі з міністром України у справах сім'ї, молоді та спорту Равілем Сафіулліним. "Ми стоїмо на вірному стратегічному шляху. Що ж до подальшої долі нашої збірної, то ми разом із гравцями та тренерами працюватимемо над підвищенням рівня гри. , Намагатимемося підвищити боєздатність нашого колективу за рахунок нових гравців", - підкреслив він.
Натомість, на думку головного тренера збірної України з хокею Михайла Захарова, основною причиною поразки на першості світу від команди Австрії стали невдала гра у більшості та помилки досвідченних гравців. "Ми не виконали завдання, тому що не змогли реалізувати моменти, граючи у більшості. Припустилися також помилок хокеїсти, які не мали помилятися. Зокрема, невдало зіграли досвідчені Олег Тимченко, Олександр Матерухін і Дмитро Толкунов", - вважає М.Захаров. Наразі не відомо, чи залишиться він головним тренером збірної України. Рішення з цього питання планується прийняти під час найближчого засідання виконкому ФХУ.

Джерело: Укрінформ
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.015 секунди