Автор: Українські Новини
Дата: 15/05/10 10:01
 
Р. Сафіуллін (Фото: В. Репик, УНIАН)
Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін заявляє, що в рамках реконструкції Національного спортивного комплексу "Олімпійський" (Київ) будуть знесена льодова ковзанка "Крижинка" і тенісні корти комплексу.
Про це він сказав на брифінгу.
Міністр підкреслив, що ці споруди знесуть у зв'язку з тим, що на їх нинішнім місці, відповідно до вимог УЄФА, буде побудована зона гостинності, необхідна для проведення чемпіонату світу з футболу 2012 року.
"Є вимога така УЄФА - стадіон, на якому проводиться фінальний матч, обов'язково повинен мати зону гостинності для VIP-гостей, запрошених спонсорів і т.д. Вона повинна перебувати на певній відстані від самої чаші стадіону, і от у цю зону, що на сьогоднішній день відведена й затверджена УЄФА, потрапили, на жаль... льодова ковзанка "Крижинка" і тенісні корти", - сказав Сафіуллін.
З його слів, керівники ковзанки й кортів уже сповіщені, а споруди будуть знесені протягом 3-4 місяців.
Водночас, зі слів Сафіулліна, віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков доручив Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту вивчити питання пошуку місця для будівництва льодового палацу в Києві як певна компенсація.
Як повідомляло агентство, Кабмін планує ввести в експлуатацію реконструйований НСК "Олімпійський" у липні 2011 року.

Джерело: Українські Новини
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди