Автор: Івано-Франківська ОДА
Дата: 05/06/10 10:40
 
Голова Івано-Франківської ОДА М. Вишиванюк (Фото: Івано-Франківська ОДА)
4 червня голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк провів прес-конференцію для регіональних ЗМІ. Він поінформував журналістів про актуальні проблеми, що вирішуються органами виконавчої влади області.
М.Вишиванюк, зокрема, детально розповів про підсумки роботи засідання Ради Єврорегіону “Західний Прут” з питань спільної діяльності з охорони лісу, що пройшло у Румунії; встановлення автоматичної системи попередження стихійного лиха; використання кінетичної енергії води під час повені з метою виробництва електроенергії; будівництва транскордонної дороги з території Румунії через Прикарпаття та Буковину.
Крім того, М.Вишиванюк повідомив про зацікавленість багатьох інвесторів повідомленням Президента України В.Януковича щодо пропозиції про проведення зимової Олімпіади 2022 року у Карпатах. Він зазначив, що вже є група інвесторів, які готові побудувати два льодових палаци в Івано-Франківську та Яремче на 15 тис. місць кожний, дорогу Яремче-Івано-Франківськ. "Підготовка до Олімпіади буде справжньою будівельною революцією в області, і ми маємо можливість зробити наш край дійсно писанковим”, - підкреслив М.Вишиванюк. Голова ОДА поінформував про участь у засіданні Ради регіонів у Львові, Комітету економічних реформ, завданнях, які випливають з рішень, прийнятих на цих нарадах, зупинився на Зверненні Президента України В.Януковича до Українського народу 3 червня п.р. Також М.Вишиванюк відповів на чисельні запитання журналістів.

Джерело: Івано-Франківська ОДА

Відео по темі
 
 
1.   Говерла   20/11/10 17:26    

Дуже вже довго будуються спортивні споруду в Ів.Франківську.МЦС"РУХ" 24роки,ПАЛАЦ СПОРТУ майже 5 років.Поживем побачим.Поки що діти в зимі знову будуть бігати з ключками по вулицях грати в хокей


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.015 секунди