Автор: Урядовий портал
Дата: 19/06/10 11:26
 
Крижинка (Фото з власного архіву)
На своєму засіданні 16 червня уряд погодився з пропозицією Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту і Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу щодо будівництва та облаштування багаторівневої споруди зони гостинності для проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. року з футболу на земельних ділянках державного підприємства "Льодово-тренувальний каток "Крижинка", малого державного підприємства "Тенісні корти", державного підприємства "Готель "Спорт", що належать до сфери управління Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту.
Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту з метою збереження умов для функціонування дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву з фігурного катання та хокею з шайбою на час підготовки та проведення чемпіонату наказано забезпечити до кінця 2010 року завершення будівництва критого льодово-тренувального катка в м. Києві за рахунок коштів, виділених відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 412 від 9 червня 2010 р.
Також цією постановою наказано Міністерствам у справах сім’ї, молоді та спорту та фінансів під час підготовки проекту Державного бюджету України на 2012 та наступні роки передбачати видатки на будівництво на земельних ділянках відведених на час Євро-2012 під зону гостинності, критих льодово-тренувального катка, залу для ігрових видів спорту та тенісних кортів.

Джерело: Урядовий портал 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди