Автор: УНIАН
Дата: 24/06/10 19:59
 
Прес-конференція  керівництва ХК «Будівельник» (Фото: УНІАН)
Київський хокейний клуб «Будівельник» не братиме участі в Континентальній хокейній лізі сезону 2010-2011 рр.
Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомив президент «Будівельника» Богдан Гулямов.
«Вчора нашим клубом спільно з КХЛ було ухвалено рішення, що цього сезону хокейний клуб «Будівельник» не зможе взяти участь в сезоні 2010-2011 року», - сказав Б. Гулямов.
За його словами, основною причиною такого рішення є відсутність арени – київського Палацу спорту. Питання про можливість проведення ігор клубом на іншій арені не розглядалося.
«На сьогоднішній день ухвалено рішення Міністерством молоді і спорту і Кабінетом міністрів про те, що створюється нове державне підприємство «Палац спорту», - повідомив Б. Гулямов.
За його словами, держава проводитиме реконструкцію Палацу спорту своїми силами. «Нам буквально місяць тому відмовив Фонд держмайна в тому, щоб ми реконструювали його за власні кошти, тому, враховуючи те, що проводитиметься чемпіонат світу з хокею в 2011 році, ухвалено рішення про те, що держава реконструюватиме його за власні кошти», - сказав Б. Гулямов, наголосивши у зв`язку з цим, що реконструкція забере більше часу і матиме більш масштабний характер.
«Ми просили у ФДМУ реконструювати Палац і витрачені кошти врахувати в рахунок орендних платежів», - сказав Б. Гулямов.
Водночас він повідомив, що «Будівельник» не піде з хокею.
«Ми з хокею так просто не підемо. Тому у нас є домовленість з КХЛ про те, що «Будівельник», якщо володітиме ареною, братиме участь в наступному сезоні, в чемпіонаті 2011-2012 року», - сказав Б. Гулямов.
Кажучи про перспективи «Будівельника», генеральний менеджер клубу зазначив: «Що стосується наступного року, то, звісно, це буде новий набір (гравців - УНІАН)».

Джерело: УНIАН

Відео: 
 
1.   Воль-демар   24/06/10 21:39    

Хохляцкая жаба - любое благое дело обос..ть если не дать денег


2.   Андрій Ігорович   25/06/10 14:26    

Мои соболезнования Гулямову (человек реально пытался что-то сделать) и всем любителям хоккея в Украине. Слов нет, одни выражения.


3.   Гаківка   20/11/10 17:17    

Мудрий господар перше збудував би ПАЛАЦ СПОРТУ,а вже потому набирав би гравців,подавав заявки в КХЛ
А вийшло,як вийщло,як завжди ЗЕРО.


Всього : 3, на сторінці: 3

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.026 секунди