Автор: Урядовий портал
Дата: 09/07/10 08:30
 
Засідання Оргкомітету Чемпіонату Світу 2011 р. (Фото: Інтер)
Віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков провів відкрите засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні чемпіонату світу з хокею з шайбою серед чоловіків.
Під час засідання обговорювалися питання підготовки спортивної інфраструктури та національної збірної до чемпіонату світу з хокею з шайбою серед чоловіків, який відбудеться в Україні з 17 по 23 квітня 2011 року.
Борис Колесніков повідомив, що базовим місцем проведення чемпіонату визначено Київський Палац спорту: «На підготовку Палацу спорту у нас передбачене відповідне фінансування. Національне агентство з питань підготовки до чемпіонату Європи 2012 року з футболу займатиметься його реконструкцією».
При цьому Віце-прем'єр-міністр зазначив, що Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту разом з Національним агентством з питань підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу до 1 серпня 2010 року повинні розробити і надати Оргкомітету з підготовки та проведення чемпіонату світу з хокею з шайбою план реконструкції Київського Палацу спорту. «Тобто там має бути визначений реальний обсяг робіт, який можна провести до 1 квітня 2011 року. Тому підготуйте такий план, а 1 серпня ми його затвердимо», - заявив Борис Колесніков.
Він наголосив, що основні матчі чемпіонату, у тому числі і фінальний, відбудуться саме в Київському Палаці спорту. Решта ж 8-10 матчів будуть проведені на резервному стадіоні у Донецьку: «Як ви розумієте, основне навантаження лягатиме на Київ. Нам потрібно добре підготуватися, бо цей турнір буде так званою репетицією перед проведенням Євро-2012».
Крім того, на засіданні обговорили питання підготовки української збірної до чемпіонату світу з хокею з шайбою серед чоловіків. Борис Колесніков відзначив, що для стимулювання гравців та головного тренера збірної буде створений преміальний фонд, до участі в якому залучатимуться приватні інвестори: «Безумовно, буде створений преміальний фонд у необхідному обсязі. Це стимулюватиме збірну досягати кращих результатів». На думку Віце-прем'єр-міністра, до збірної повинні бути запрошені українські хокеїсти, які грають за кордоном: «За межами України грає 88 наших хокеїстів – це на три збірних вистачить».
«У результаті, - підкреслив Борис Колесніков, - українська збірна на чемпіонаті світу повинна ставити перед собою мету увійти в елітний дивізіон».
«У нас є всі необхідні ресурси для того, щоб створити відповідні умови для масового хокею в Україні», - зазначив віце-прем’єр-міністр та нагадав, що у 2010 році Уряд виділив Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту 150 млн. гривень зі Стабілізаційного фонду державного бюджету на будівництво спортивних споруд зі штучним льодом.
Борис Колесніков поставив завдання Мінсім’їмолодьспорту та Федерації хокею до кінця року побудувати 12 сучасних льодових арен: «Затверджуйте все, що необхідно, щоб до 1 серпня наступного року ввести в дію 12 нових хокейних майданчиків зі штучним льодом». Арени планується збудувати у Львові, Донецьку, Сумах, Красноармійську (Донецька область), Севастополі, Черкасах, Іллічівську (Одеська область), Мукачеві (Закарпатська область), Луганську, Хмельницькому та дві в Києві. Водночас він зауважив, що у бюджеті наступного року Уряд може передбачити кошти на будівництво ще 10-15 нових майданчиків. «Поки у нас не буде 80-100 майданчиків, у нас не буде ніякого хокею. Тільки при такому підході можна говорити про розвиток хокею в Україні», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.
Борис Колесніков також повідомив, що в Україні уже збудовано 4 нові льодові арени (у Харкові, Херсоні, Донецьку і Калуші), які можуть бути задіяні для проведення чемпіонату з хокею. За його словами, для чемпіонату потрібно 16-20 повноцінних майданчиків.

Джерело: Урядовий портал

Відео по темі
 
 
1.   Андрій Ігорович   09/07/10 09:39    

А можно список 88 игроков играющих за пределами Украины, я вот и 15 не могу впомнить, правда уникомов вроде Акима Алилуа просьба не вспоминать, я говорю именно о Украинских игроках.
Везде ЧМ в первом дивизионе проводился на одной арене, а тут помщнички подсуетились, выдали инфу о матчах Донецке, бездари млин, хоть бы в вопрос слегка бы вникли, то же и с внутренним чемпионатом, в НХЛ в своё время меньше десятка команд играло, а этим подавай сразу 16-20. Обидно когда у власти некомпетентные, малограмотные бездари.


2.   Ilya   09/07/10 11:32    

Андрій Ігорович, не придирайся! :P Понятно же что слово хоккей Б.В. узнал только неделю назад, когда его Азаров на ковер вызвал, и сказал: "будешь рулить!". B) А вот референтов, что ему текст писали, нужно не только уволить, но и за яйца подвесить! >:)


Всього : 2, на сторінці: 2

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди