Автор: УНIАН
Дата: 16/07/10 20:57
 
Льодовий стадіон (Фото:  Google Maps)
Київрада передала 10,78 га землі на вул. Академіка Глушкова, 9, (Голосіївський район) ТОВ “Укрсоцбудінвест” для будівництва та реконструкції спортивно-розважально-торговельного комплексу, ведення діяльності у сфері спорту та торгівлі.
Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення було прийняте на засіданні сесії Київради 8 липня.
Пропозицію розглянути питання передачі землі було внесено до порядку денного засідання “з голосу”. Відповідного проекту рішення не було роздано депутатам.
Водночас лідер фракції Блоку Литвина в Київраді Валерій Мошенський на засіданні пояснив депутатам: “Це - Льодовий стадіон, який потрібно добудувати. В рішенні йдеться про передачу ТОВ “Укрсоцбудінвест” земельної ділянки для будівництва і реконструкції спортивно-розважально-торговельного комплексу з об`єктами сфери послуг на вул. Академіка Глушкова, 9, у Голосіївському районі. Це там, де знаходиться Льодовий стадіон, щоб добудувати”.
Внесення питання до порядку денного підтримали 67 депутатів міськради і 76 (з 109 присутніх в залі) проголосували в підтримку рішення по суті (тобто за передачу землі).
В документі рішення, яке тільки зараз вдалося отримати УНІАН, зазначається, що земля передається ТОВ “Укрсоцбудінвест” у довгострокову оренду на 25 років. Прийняття рішення пов’язано з переходом права власності на майно (договір купівлі-продажу від 26 березня 2010 р. №712).
Київрада своїм рішенням затвердила проект землеустрою відведеної земельної ділянки.

Джерело: УНIАН 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.011 секунди