Автор: ФХУ
Дата: 30/05/05 11:36
 
Лого ФХУ до 2007 року
26 травня у приміщенні Федерації хокею України по вул. Мельникова, 46 під головуванням першого віце-президента ФХУ Володимира Ромашко відбулося чергове засідання її Президії.
На початку роботи засідання її учасники заслухали інформацію про результати участі збірних команд України у чемпіонатах та першостях світу 2005 р. Після виступів тренерів команд (Олександра Сеуканда - національної, Сергія Лубнина - молодіжної, Івана Правілова - юнацької та Анатолія Найди - ветеранської) та їх обговорення, Президія ФХУ вирішила результати виступу збірних команд у сезоні 2004-05 рр. визнати в цілому задовільними.
Надалі члени Президії розглянули підсумки проведення Всеукраїнських змагань та роботу комітетів федерації за 2004-05 рр. Інформацію про організацію та результати чемпіонату України у вищому та першому дивізіонах, юнацьких першостей у двох вікових групах та хокейного турніру у рамках II Всеукраїнських Зимових Ігор надав генеральний секретар ФХУ Сергій Коваль.
Також Президією федерації були розглянуті та затверджені постанови, прийняті виконкомом федерації за час з проведення останнього засідання Президії, тобто з 1 листопада 2004 до 20 травня 2005 р. та хід їх виконання.
Наостанок було заслухано питання про звітно-виборчу конференцію федерації. Оскільки строк повноважень діючих керівних органів федерації хокею України спливає, Президія ФХУ постановила провести чергову звітно-виборчу Конференцію ФХУ у жовтні місяці 2005 року.

Джерело: ФХУ
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.008 секунди