Автор: Владимир Бондарь
Дата: 11/08/10 09:52
 
Жители Дарницы разрушают забор (Фото: Кияни об'єднуємось)
10 августа вечером в 20:00 на школьном стадионе по улице Шалетт 6 на митинг собрались жители Комсомольского массива г.Киева. Городские власти решили построить на этом месте ледовый стадион и перенести сюда всем известную "Крижинку". На первый взгляд идея не плохая, но зачем понадобилось иметь в одном районе два ледовых стадиона и как дети двух соседних школ будут выполнять программу по физкультуре?
Строя каток на этом месте, говорит Глава ГО "Кияни об'єднуємось", власти убивают сразу двух зайцев. Во-первых будет куда перенести "Крижинку" из центра, а во-вторых будет повод уничтожить одноимённый каток в парке "Победы" и приступить к застройке этого парка!
Во время митинга местные дети от пяти до десяти лет начали бить по ненавистному забору руками и ногами. Сразу же их поддержали взрослые и в итоге забор, кстати построенный даже без разрешения на нарушение благоустройства, был повержен в считанные минуты. Подъехавшие работники милиции смогли лишь констатировать факт.


Источник: Кияни об'єднуємось 
 
6.   Вася   27/08/10 10:49    

Петр - ты мудак!


7.   Громада   27/08/10 13:44    

26 серпня в продовження безстрокового пікетування незаконної забудови парку А. Малишка актив мешканців зібрався на обговорення плану подальших дій та вимог до КМДА щоб домогтись повної відміни рішень КИЇВРАДИ про передачу земельної ділянки та подачі касаційної скарги до Генпрокуратури на Господарський суд. Мешканці одностайно визначились про продовження пікетування, підписали колективні скарги та заяви на адресу Анни Герман, заступників голови КМДА., директору УЕФА 2012 Мартіну Калену та віце-прем’єр-міністру Б. Колесникову.
Останнім часом мешканців масиву стала турбувати ще одна забудова: єдиного на 3 школи (№№204,183 та гімназії Домінанти) шкільного стадіону. Вже неодноразово мешканцями припинялось будівництво, оскільки не було ніяких дозвільних документів на забудову.. Так 10 серпня мешканці зламали значну частину паркану, що підняло настрій у місцевих жителів та вселило надію на об’єднання сил для захисту своїх прав на чисте повітря, на заняття фізкультурою та спортом. Адже займаються на єдиному облаштованому стадіоні і мешканці. Але 25 серпня було знову розпочате відновлення паркану без дозвільної документації. Приїзд міліції не допоміг зупинити протиправні дії забудовників. На обіцянку не будувати без дозволів вони розпочали відновлення паркану. 26 серпня, в час коли люди знаходились на роботі, метр за метром приварювались секції паркану. Рішенням зборів активістів масиву о 20.30 розпочалась хода на шкільний стадіон щоб власноруч розібрати його до кінця, оскільки міліція не виконує своїх обіцянок даних 25 серпня людям про недопущення шкільного стадіону. В відповідь на це нею був застосований сльозогінний газ проти мешканців масиву, стареньких бабусь, які просто для привертання уваги стукали в залізний паркан. Наряд міліції сподівався на зупинку дій, але не вдалося досягти спокою мешканців і вони зламали всю частину відновленого паркану. Дії мешканців були припинені тим, що будівельники повідомили про бажання керівництва зустрітись 27.08. о 19.00 показати офіційно мешканцям всі документи. Але наявність погоджувальної документації не розв’яже конфлікт, бо влада так і не розуміє, що передвиборча обіцянка президента України «Голос народу буде почуто!» має стати реальністю, а не «мильною передвиборчою кулькою». Мешканці повідомляють: стадіон - шкільна територія для занять спортом дітей та мешканців масиву. На ній зростає здорова майбутня нація і олімпійські резерви. Стадіон «Крижинка» функціонує неподалік від конфліктної ділянки в парку «Перемога» і владі не вдасться реалізувати свій план по його знесенню щоб будувати нову зону гостинності на території зелених насаджень. Про це вони мусять знати!!!
27 серпня о 19.00 буде час визначеності для подальших дій забудовників та мешканців. Приводьте сусідів, товаришів, перехожих мешканців до гурту правозахисників. Разом подолаємо всі негаразди. Повідомте СМІ, будемо чекати гостей масиву. Не будьте байдужими: сьогодні позбавляють стадіону наших дітей, а завтра біда прийде і до вашої школи.
Мешканці масиву, ГО«Самоврядна громада», ГО«Кияни об’єднуємось», Блок соціального партнерства «Порядок и достаток».


8.   Громада   27/08/10 14:27    

Контактні телефони
ГО«Самоврядна громада», ГО«Кияни об’єднуємось», Блок соціального партнерства «Порядок и достаток»:
+380 93 630-00-66
+380 67 226-77-75
+380 44 362-16-39
+380 50 678-86-22


9.   Мудрый   27/08/10 14:57    

Обращаюсь к писателю который эту мутню сдесь пишет, ты нигодяй и падлец и я так понимаю хочеш по мажоритащикам в месную власть пробраться для этого и общественую организацию состряпал да повод придумал, за ваши действия вы уже давно должны в КПЗ сидеть за порчу имущества, грабеж и нарушение общественного порядка в совокупности годиков пять, что собственно и не за горами отак что готовся со своими компаньонами на отсидку быдло провокаторское, О каких трёх тысячах детей ты здесь залеваешь на это стадионе за всё время три человеека рекорд посещения и то мамы с калясками и ещё раз ты негодяй и падлец тюрьма по тебе плачет.


10.   Громадянка масиву   27/08/10 15:30    

А ти гадав що ви на віки прийшли? Невжеж ти вважаєш беззаконня на завжди. В тюрмах будуть сидіти злочинці,а не захисники права людей. Нічого у вас не вийде. Всіх не пересаджаєте. Вже спроби були.Даремна спарва. А от коли береться за справу Господь,там темні сили зникають в беззодню...залучайся до світла :) Тобі діти подякують, що був на захисті закону та прав людей.


11.   Сочуствующий   27/08/10 15:53    

О,слушай, мудрый, а может и ты организацию создашь. Судя по всему в выборах шаришь...Слабо против власти бандитской идти так лучше в кустах отсиживться да по квартирам и людей за лохов считать???ты ж и есть тузик мудрый от застройщиков. На их пашешь???Сколько платят? Колись?


12.   Мудрий   27/08/10 16:06    

Громадянка масиву 27/08/10 15:30 Не спекулируйте на господе нашем, я ни с кем ни куда не пришол я отстаиваю интересы реальных а не придуманых детей, і яка ж це правидна справа у вас ламати то що люди зробили своїми руками, а це ж державні кошти.


13.   Мудрый   27/08/10 16:13    

Сочуствующий 27/08/10 15:53 зачем мне организация а в выборах сейчас как ты выражаешся шарят все кроме ленивых и с низким IQ, ни какого отношения я к застройщикам не имею не равняй всех под себя,я не менее вашего не доволен этой властью но это отношения к данному строительству не имеет


14.   Владимир   27/08/10 17:18    

После того,как вчера забор снова "сдуло ветром",с нами обещали встретиться представители застройщика.Это должно произойти на стадионе сегодня 27.08.2010 в 19-00.Ждём всех!


15.   Вася   27/08/10 18:19    

Интиресно, а какие у вас сейчас претензии? Если раньше может документов и не было, то сейчас уже все в ажуре, черноверец док подписал и т.д. Если вас вечером "упакуют" то буду только рад этому факту! :)


16.   Марина   29/08/10 20:45    

Директорам школ дан строгий приказ ни каким образом не мешать застройщикам, строго пресекать заворушки среди учителей и родителей, если кого-то из учителей увидят на стадионе - грозит увольнение. Стадион частный , а значит должен окупаться , стоимость билетов будет не для людей из соседних домов, которые живут больше чем полвека в хрущевках и не могут из них выбраться.Каток для детей соседних домов - закрыт, не по карману. Парковка для мажоров будет от 204 школы и под самый стадион :( Очень гуманно и "мудро" на улице где три школы и детский сад устроить "авторалли" на крутых иномарках. (Только за лето на нашей улице сбито две собаки и 5 котят, а иномарка мчалась с такой скоростью, что из лужи облила трое детей, которые ее пропускали и ели мороженное....) А что будет потом, когда построят каток для мажоров???? :O Искусственный лед -это жидкий азот и всякая химия, наверное -это тоже очень полезно для всех детей и взрослых спального района???


17.   Ольга   30/08/10 09:07    

Васе и Мудрому
Хватит с**ть нам на голову. Я 11 лет занималась на этом стадионе, учась в 204-й. Подойди посмотри в учебное время как там "пусто". А таким "умнякам" как ты не пришли в голову следующие варианты:
1. "Крижинку" в парке Победы реконструировать до необходимого уровня.
2. На территории Киева есть масса пром зон - заброшенных!!Построить каток там.


18.   Ilya   30/08/10 10:42    

Похоже вам всякие дядюки совсем мозги засрали! X-(

Стадион частный , а значит должен окупаться
Каток этот не частный и даже не комунальный, а государственный. Строится в замен Крыжинки на Республиканском, и следовательно будет также и финансироваться.
Каток для детей соседних домов - закрыт, не по карману.
Если там останется свободное время и каток будет открыт для массового катания, то стоимость часа будет в районе 30 грн. "Детки" наверное на бухло и сигареты больше тратят!
А что будет потом, когда построят каток для мажоров????
Да с чего вы взяли что это будет каток для мажоров? Если конечно мажорами не считать родителей хоккеистов, тренирующихся на Крыжинке.
Искусственный лед -это жидкий азот и всякая химия, наверное -это тоже очень полезно для всех детей и взрослых спального района???
Ну а про азот, аммиак и всякую химию - это вообще перл! B) Надеюсь вы холодильник из дома уже выбросили? >:)
А таким "умнякам" как ты не пришли в голову следующие варианты:
1. "Крижинку" в парке Победы реконструировать до необходимого уровня.
А кому принадлежит дарницкая Крыжинка? Если государству, то проблем нет (кроме того что там реконстуировать нечего, нужно все снести и заново построить)
2. На территории Киева есть масса пром зон - заброшенных!!Построить каток там.
Так вот вы бы вместо того чтобы заборы разрушать пошли бы в Киевраду и объяснили бы им где лучше каток разместить! O:-)


19.   Андрій Ігорович   30/08/10 11:03    

Странная дискуссия, что плохого в том, что вместо загаженного стадиона будет каток? Но всяким быдло-юристам неймётся, нет что бы вникнуть в вопрос, почему вместо нормального катка строится убогий синий сарайчик. Так бы сделали нормальную универсальную арену на пару тысяч мест, а так идёт банальное освоение гос. денег. интересно будет на итоговую смету посмотреть, во сколько это счастье обойдётся. Да и каток в парке рядом тоже неплохо бы реконструировать. А послушав горе-активистов ну никому катки на левом берегу не нужны, лучше пусть будет стадион для выгула собак и каток в парке похожий на бомжатник. Отличная логика.


20.   Інна   30/08/10 14:48    

Час визначеності настав!

27 серпня о 19.30 на шкільному стадіоні 3-х шкіл вулиці міста Шалетт 6 відбулось протистояння двох команд забудовників та представників мешканців масиву. Однак перед початком «матчу» відбулась заміна в команді забудовника: на поле вийшла команда підрядника. Генеральный директор Міністерства України у справах сім’ї та молоді ДП "Центральна державна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд" Бібік Борис Леонтійович до народу не вийшов. Бо в нього ще таких 12 об’єктів та й документів погоджувальних в природі не існує. Два папірці надані представником державного комітету з проведення Євро 2012 Халаджієм Миколою Олександровичем на ознайомлення мешканцям не дають підстав на будівництво. Актив вимагав зустрічі з забудовниками і просив передати категоричний протест проти забудови стадіону, необхідність проведення громадських слухань. Але підрядники були неумовні. Їх останнє слово - «паркан буде будуватись та стояти!!!» Ці слова обурили всіх присутніх і розмова була гаряча та категорична. Не хоче влада чути голос їх батьків, голос здорового глузду. Дітям потрібно здоров’я, заняття спортом, легкою атлетикою, потрібно чисте повітря, яке ні забудовник, ні влада пообіцяти не може. Да і 1.1.га які має стадіон не достатньо для льодової нової крижинки в 2га. Машини для парковки де дівати? У двори сусідніх хрущовок?
Наблизився учбовий рік. Самовільно без погоджень встановлений паркан повалений «ураганом» людського гніву. Забудовник в особі держави уперто стоїть на збереженні іміджу країни, критерієм якого являється зведена до ЄВРО 2012 зона гостинності біля Республіканського стадіону. А те що за проектом штучного льодового критого стадіону потрібно розмістити ще й аміачні цистерни біля скупчення дітей 3-х шкіл їх не цікавить. Час минає, а закони влади залишаються ті ж самі. Так більше 30 років назад дітей з логопедичними вадами розмістили в дитячому дошкільному закладі, зведеному в 20 метрах біля електричної підстанції від якої ідуть ліній високої напруги по вул. Миропільскій33. То невже ми і далі будемо терпіти такі експерименти та геноцид до дітей.
Пробудження настало, приєднуйтесь до нас! Мирним протистоянням зможемо відстояти свої права. Не бійтесь залякувань. Вони не мають права нас чіпати. Європейці вимагають дотримання демократичних свобод в Україні. Почнемо їх відстоювати у себе на подвір’ї, на сходовій клітині щоб тримати владу в постійному тонусі законності та порядку. Лише тоді за нами перемога. Лише тоді не зможе прийди до влади бандит, коли ми будемо знати його дійсні справи.
Всі небайдужі кияни, 01.09.2010р о 08.00 приходьте на святкові лінійки присвячені ДНЮ знань в середній школі № 158, 204 та «Домінанти». Буде нагода своїми власними очима побачити очі адміністрації шкіл, які не звертаючи на думку територіальної громади погодили таке рішення під компенсацію начебто нового європейського стадіону спланованого перед школами по вулиці Юності.
Не можливо допустити злочину проти своїх дітей. Приєднуйся! На нашій стороні закон.
Представник ініціативної групи мешканців
Голова ГО «Самоврядна громада»
Плотнікова Інна
Заспокоюю опонентів та невпевнених: на вибори не йду.
Мета діяльності - до влади привести людей люблячих Україну,
бажаючих щастя іншим, знаючих як його досягти.
Своїм досвідом, уміннями та знаннями бажаю навчати людей бути господарями землі.


21.   Никита   02/09/10 15:17    

Игорь, "Ведь это будет спортивная школа по хоккею" - это ты сам так решил , или тебе сказал кто-то. А стадион значит 2м школам и нафиг не нужен. Тебя вообще не смущает то что "Крыжинку" мылятся сносить, к чему бы это?


22.   Ната   04/09/10 00:54    

Это все к тому,что пришли те,которым ни мораль, ни закон, ни Бог, ни царь, не указ.Одни зеленые в глазах и все,
Ребята если не выйдем протестом против них, втопчут нас и наших детей в бетон, пластик. Ребята,все в школе как зомби,вроде ничего и нет ,нет проблемы. Куда идет страна то,скажите? Дети это ваше здоровье!!! Скажите вы уже всем своим учитеялм...пусть защищают вас а не кланяются этим властям.


23.   Алекс   15/09/10 17:15    

Мудрый, - ты подлец и провокатор!!!
Разрешений у застройщика ни на что, кроме как проведения земляных работ для выделения земли внатуре нету!!!
Забор не входит в понятие "проведение землевпорядних робот"!


24.   trudovik   15/09/10 17:21    

для всех оч умных защитников спорта...

разговаривал я с товарищем, который вот уже 7 лет занимается в одном большом ведомстве спортом и в частности Евро 2012...

Так вот "зона гостинності" - это зона,которую требует УЕФА, но она ее не требует прямо нафутбольном поле! в германии на ЧЕ такая зона была за городом....
кроме того зона гостинности - это, по сути, большая открытая площадка для размещения экранов для просмотра матчей и зона продажи сувениров! точка! более УЕФА не требует!
и как вы думаете, подходят ли для такой зоны склоны над НСК?
и как вы теперь думаете, зачем рушат льдинку и корты?
и как вы дуамаете, построят ли что-то реально вместо них?


25.   Плотнікова Інна   20/09/10 02:38    

Обличчя влади в інтерв’ю Бориса Колесникова на передачі Савіка Шустера.

Соціальний конфлікт навколо забудови єдиного на три школи та на більше як 33 тисячний масив в Дніпровському районі м. Києва за адресо вул. Міста Шалетт 6 набуває розголосу та державно-громадського значення.
В прямому ефірі Савіка Шустера 17.09.2010р о 20.00 на каналі Україна віце-прем’єр міністр Борис Колесников, який очолює комітет по підготовці країни до «Євро - 2012»в дискусії з народним депутатом Ксенією Ляпіною назвав мешканців, які відстоюють своє право територіальної громади на право користування спортивним стадіоном «рейдерами та загарбниками землі». Далі Він продовжував, що з організаторами, які штучно організовують цей рух, уряд по суті справи веде війну і що особисто міністр МВД займається і коли закінчиться слідство, вони Ксенії Ляпіній, депутату Верховної ради України, передадуть всі матеріали хто замовник». На пропозицію Ксенії Ляпіної уважніше ставитись до київської громади і залишити просто стадіон для дітей, щоб рейдери там не будували, а для «Крижинки» знайти інше місце, пан Колесников відповів що в «Крижинці» займаються 800 дітей і школярі будуть мати преференції в користуванні льодовим стадіоном, а організація липова, в якій він впевнений що навіть і печатки не має, буде йому розповідати як їм готуватись до «Євро – 2012»??? Такого не буде !!! Буде побудований стадіон!» На коментарі з місця що це громада, він впевнено та роздратовано повідомив що « це не громада, це жуліки і він це доведе публічно в цій же студії разом з міністром внутрішніх справ! Дякую! Почекайте, ми що там гараж будуємо Черновецькому разом з Олесиком чи що? Ми будуємо новий льодовий стадіон для дітей і ми його побудуємо!» ( на 28 хвилині прямого ефіру в офлайні на сторінці Інтернету http://shuster.kanalukraina.tv/video/6511_kto_zakazal_gongadze/ є нагода побачити дискусію Депутата верховної ради К.Ляпіної та пана Б. Колесникова)
Отакою ціною напрацьовується світовий престиж держави та злагоджене забезпечення проекту «Євро - 2012». Отак члени команди нової влади чують голос народу і втілюють його плани в життя.
Мешканці без зупину стукають у всі двері щоб зупинити цей анти людський проект. Вони діють в правовому полі та самі прийняли рішення збирати необхідну кількість підписів щоб ініціювати відміну рішення Київради, яке було прийняте на вимогу Кабінету міністрів. 1858 мешканців на виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» підписались (на шести десяти дев’яти листах )під колективною заявою «Про зупинення незаконного будівництва спортивної споруди зі штучним крижаним покриттям по вул. міста Шалетт, 6 у Дніпровському районі м. Києва» та зареєстрували у відповідних структурах на адресу Президента України В. Януковича від 17. 09.2010р., ( прийнятий лист Ахметовим І.Б., )Прем’єр міністра України М.Азарова за № 41-ГУ-044-563/26 Л від 17.09.2010р,( прийняв Городецький В.В., завідуючий сектору опрацювання письмових звернень), Голови Київради Л.Черновецького за № ОП/КО-4554/5 від 17.092010р, заступника Голови КМДА О.Попова за № ОП/КО-4554/4 від 17.09.10( прийняв Боголій В.В.) та на Всеукраїнську Громадську організацію «Громадський контроль» Голова правління Колбанцев В.В., , Громадську організацію Дніпровського «Самоврядна громада» Голова Правління І.М.Плотнікова, Громадській організації «Кияни, об’єднуймось» Голова Правління О.В.Дядюк, Всеукраїнській Громадській організації «КУПР» Голова Правління С.В.Мельниченко, Територіальному осередку Дніпровського району м. Києва Всеукраїнській Громадській організації «Фронт змін» Голова організації Гордін В. М.
Як повідомили мені мешканці, в зазначеній заяві вони просять:
« 1. Прийняти до розгляду нашу заяву та розглянути її у повній відповідності до Закону України «Про звернення громадян», ухваливши рішення по кожному пункту заяви.
2. Виконати свій обов’язок керівників міста і на виконання вимог ст. 119 Конституції України поновити всі порушені права громадян України – мешканців масиву «Комсомольський» та прийняти рішення про негайне зупинення незаконного будівництва на стадіоні СШ №183, СШ № 204 та навчально-виховного комплексу «Домінанта» по вул. міста Шалетт, 6, в м. Києві.
3. За результатами розгляду цієї заяви ухвалити рішення та внести відповідне подання до КМР про скасування її рішення від 08.07.2010 року за №1145/4583 «Про надання державному підприємству «Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування спортивної споруди зі штучним крижаним покриттям на вулиці Шалетт, 6 у Дніпровському районі м. Києва».
4. На виконання вимог ст. 18 Закону України «Про звернення громадян» надати нам можливість реалізувати наше право на:
- участь у перевірці нашої заяви, завчасно отримавши повідомлення про час і місце її проведення;
- особисте викладення аргументів особі, яка буде перевіряти нашу заяву;
- поточне ознайомлення з матеріалами перевірки;
- подання додаткових матеріалів або їх запитів через Дніпровську РДА;
- нашу особисту присутність при розгляді цієї заяви, завчасно отримавши повідомлення про час і місце його проведення;
- користування послугами адвокатів та Громадської організації «Громадська підтримка», яка здійснює правозахисну діяльність по відношенню до нас, а також інших громадських організацій;
- одержання письмової відповіді про результати розгляду нашої заяви.
5. Про результати розгляду нашої заяви та прийнятих рішень по кожному з її пунктів інформувати нас письмово у скорочений термін (не більше ніж 15 діб) і у разі відмови або визнанні необґрунтованості заяви роз’яснити порядок оскарження прийнятого рішення, не допустивши при цьому безпідставної передачі нашої заяви іншим органам.»
У разі неналежного розгляду заяви та відсутності вирішення питання по суті вони попереджають що будуть вимушені звернутися з адміністративними позовами до суду, давши відповідний розголос в ЗМІ і повідомивши про це європейську громадськість.

Шановні працівник ЗМІ, кореспонденти та журналісти, небайдужі кияни, українці! Слідкуйте за діями навколо стадіону, розголошуйте та освітлюйте дії посадових осіб які своєю бездіяльністю чи байдужістю дали погодження під антилюдським проектом зведення льодової хімічної установки на відстані 10 метрів від 2-х шкіл, відібрали місце занять фізкультурою школярів, які згідно планам міністра Табачника мають займатись для укріплення здоров’я 6 годин на тиждень знаходитись на чистому повітрі, місце де займались фізичною культурою та спортом мешканці після важкого робочого дня, під час реабілітації хворих мешканців. Це рішення було прийняте всупереч планам В. Януковича, який заявив 1 вересня про необхідність зводити та будувати нові стадіони при школах. Особливо цікава позиція вчителів під тиском адміністрації шкіл щодо майбутнього своїх вихованців, їх здоров’я, занять в вільний час. Адже проектанти пишуть, що їх споруда має запланований витік суміші ядовитого і вогненебезпечного хладагенту до 100 кг у місяць, та неминуче утворення грибкових спор з алергічними наслідками. Тобто всередині – це спортивна споруда, а ззовні – це холодокомбінат з його небезпеками і екологічною шкодою. Невже страх перед владою у вчителів більший ніж бажання бачити нове покоління здоровим? Невже не розуміють що коли прийде в їх життя старість, молодь пригадає їм усі провини їх зрілого та активного життя, коли вони мали можливість впливати на владу щоб удосконалювати життя.
Влада, нова влада!!! Коли то вже слова не будуть розходитись з ділом? Давайте всі гуртом примушувати нову владу діяти в рамках демократичних законів та підзвітності громадянському суспільству! Вони мають служити нам, а не ми їм. Проекти, які ініціює влада мають бути корисними українському суспільству перш за все!
Особливе звернення до віце-прем’єр міністра Бориса Колесникова.
Я впевнена що знайдуться служби які йому передадуть, а можливо буде нагода особисто повідомити йому в студії Савіка Шустера про позицію людей. Шкода та скорбота по Вашим вчинкам і брудним справам! Я особисто буду молитись за Вас бо Ви знаходитесь під тиском поклоніння грошам та багатству. Ви втрачаєте спокій і вам самому від цього важко.
Хай Господь благословляє очищення Вашої душі від мерзот брудного світу! Хай Ваше серце наповнюється бажанням служити не грошам, а народу України! Від цього щастя та легкість. Я бачу у Вас, шановний віце-прем’єр міністр, великий потенціал чоловічого характеру покаятись в невірно обраних, можливо помилкових рішеннях та обґрунтуваннях. Прошу, не тисніть на Міністра Внутрішніх справ України пана Могильова і відмовтесь від завдання шукати замовників руху. Нам відомий невдалий приклад та наслідки подібних дій, який символічно розглядався в цій же передачі з питанням: хто замовив Георгія Гонгадзе? Ви, вважаю, відстаєте від часу в якому живе країна: вистачає людей, які готові висловлювати свою позицію щодо антинародних вчинків нової влади. Можливо це некомпетентність та невміння виконати всі покладені на вас функції і помилка пана Азарова довірившого Вам цю посаду? Не витрачайте дорогоцінних грошей та часу на пошук замовників. Замовниками є мешканці масиву, мрії яких були покладені в основу діяльності громадських організацій. Починаючи війну проти громадських організацій(« які навіть і печатки не мають»), Ви розпочинаєте війну з киянами. Це підриває авторитет нової влади і особисто Президента Україна В.Ф.Януковича. Будемо впевнено позиціонувати нашу країну як демократичну країну, в якій не лише розкриваються замовлені вбивства, але і не чиняться нові вбивства за іншу думку. Вірю що відпрацьовані попередніми системами схеми залякування людей міністерством МВД, фабрикування справ по зв’язкам з якими не будь відомими угрупуваннями бандитів, звинуваченні в отриманні хабарів чи що ще інше не будуть мати успіху в нашій справі, бо святе діло роблять люди: захищають свою землю і майбутнє. Ваша нагорода від МВД «Закон та честь» має стати натхненням в цьому.
В певний час вкрай важливо скористатись порадою священників. Через Ваше усвідомлення провини перед людьми, покаяння, відмова від зведення льодової споруди та наше прощення в Україні почнеться історія нового часу.
Сподіваюсь на розуміння нашої громадської позиції, на зваженість Ваших думок і дій та на реконструкцію спортивного стадіону за державні кошти, які мали бути витрачені за цільовим призначенням. Повірте що стадіон має вийти зразковим для киян. В подальшому громада Комсомольського масиву зможе бути достойним партнером нової влади в позитивних та значущих соціальних проектах та програмах.

З повагою, родом з Донецька
Голова Громадської організації
Дніпровського району м. Києва
«Самоврядна громада»,
Плотнікова Інна


Всього : 46, на сторінці: 20

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.024 секунди