Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 01/09/10 10:16
 
Мінмолодьспорт
Керівники підприємств, установ, закладів та організацій, віднесених до сфери управління Міністерства, попереджені про персональну відповідальність щодо забезпечення своєчасної виплати зарплати працівникам підприємств, установ, закладів віднесених до сфери управління Міністерства. Відповідне попередження зроблене на підставі Наказу Міністерства від 15.07.2010 за № 2273.
Наказом також доручено вжити вичерпних заходів щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам та погашення у термін до 1 жовтня 2010 року заборгованості із її виплати і недопущення виникнення такої заборгованості в майбутньому.
Як повідомили в департаменті економіки та фінансів відомства, станом на 31 серпня 2010 року заборгованість із виплати заробітної плати по підприємствам, що віднесені до сфери управління Міністерства, мають державне підприємство "Центральна дирекція з реконструкції спортивних споруд" - 647,9 тис. грн; державне підприємство " Державний інформаційно-ресурсний центр" - 6,4 тис. грн; державне підприємство "Центральна учбово-тренувальна база "Льодовий стадіон" – 63,8 тис. грн.
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2009 за № 370 Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту по державним підприємствам, віднесеним до сфери управління Міністерства, запроваджено щомісячний та щотижневий оперативний моніторинги щодо своєчасності та повноти виплати заробітної плати, а також складені та погоджені з професійними спілками графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам по підприємствам, які мають заборгованість з виплати заробітної плати.

Джерело: Мінсім'ямолодьспорт 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.015 секунди