Відповідно до названої цільової програми, будівництво спортивного об’єкту фінансується за рахунок державного бюджету, а проектування та будівництво інженерних мереж – за рахунок міського
Автор: Київська мiська влада
Дата: 14/09/10 18:51
 
Герб Києва
Столична влада активно взялася за розвиток спортивного життя міста. Поява нових льодових майданчиків та спортивних комплексів значно впливає на позитивне ставлення молоді до спорту. Зокрема районні спортивні заклади, яких стає дедалі більше, сприяють розвитку спортивного потенціалу у дітей та підлітків міста.
Так, на виконання Державної цільової програми «Хокей України» та ряду нормативних документів Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державне підприємство «Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд» проводить роботи з будівництва нового сучасного критого спортивного майданчика зі штучним льодом у місті Києві на вул. Міста Шалетт, 6, що у Дніпровському районі. У нову будівлю для проведення тренувань будуть переведені дитячі спортивні школи та збірні команди України, які нині займаються на ДП «Крижинка».
Відповідно до названої цільової програми, будівництво спортивного об’єкту фінансується за рахунок державного бюджету, а проектування та будівництво інженерних мереж – за рахунок міського.
Нагадаємо, що своїм рішенням від 8 липня 2010 року Київська міська рада затвердила проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки ДП «Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд» для будівництва, експлуатації та обслуговування спортивної споруди зі штучним льодовим покриттям на вул. Міста Шалетт, 6. Підприємство отримало дозвіл на виконання підготовчих робіт до будівництва від Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.

Джерело: Київська мiська влада 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди