Автор: ФХУ
Дата: 08/10/10 10:18
 
Делегація IIHF у Палаці спорту (Фото: ФХУ)
Україна в 2011 році достойно проведе Чемпіонат світу з хокею з шайбою серед юніорів та Чемпіонат світу з хокею з шайбою серед чоловіків у Дивізіоні 1. Для цього держава докладає всіх зусиль, а Україна доведе спроможність приймати в 2016 році Чемпіонат світу з хокею у вищому дивізіоні. На цьому наголосив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін на зустрічі із заступником генерального секретаря Міжнародної федерації хокею (IIHF) паном Ханнесом Едерером, що відбулася сьогодні, 7 жовтня 2010 року, в приміщенні Міністерства країни у справах сім’ї, молоді та спорту.
Участь у зустрічі також взяли заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Вадим Сисюк, президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін, віце-президент Федерації хокею України Олександр Сопіт.
Делегація Міжнародної федерації хокею на чолі з Ханнесом Едерером прибула в Україну для ознайомлення з перебігом підготовки нашої держави до проведення навесні наступного року двох престижних турнірів з хокею.
Равіль Сафіуллін повідомив іноземних гостей, що за минулі роки було здано до експлуатації чотири льодові палаци – в Донецьку, Калуші (Івано-Франківська область), Харкові та Херсоні.
«Сьогодні розпочалися роботи з побудови ще 12 льодових арен в Україні», - зазначив Равіль Сафіуллін. При цьому він додав, що в Україні з метою проведення чемпіонатів світу у Топ-Дивізіоні та зимових Олімпійських Ігор будуть збудовані сучасні льодові палаци на 15 тисяч глядачів, згідно вимог Міжнародної федерації хокею.
Міністр також наголосив, що на нещодавньому засіданні Гуманітарної Ради під головуванням Президента України Віктора Януковича було підтримано пропозицію Міністерства щодо побудови щорічно в Україні 15 льодових стадіонів. «Думаю, що реалізувавши такі плани, ми за 2-3 роки досягнемо принаймні того рівня розвитку хокею в Україні, який ми мали за радянських часів», - сказав Міністр. Він також запевнив, що під час підготовки спортивних споруд до проведення змагань будуть враховані всі побажання фахівців Міжнародної федерації хокею.
Президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін зазначив, що приємно, що члени делегації IIHF мають можливість пересвідчитися, наскільки серйозним є ставлення Президента України, українського Уряду до розвитку хокею в країні.
Ханнес Едерер, в свою чергу, зазначив, що IIHF готова надати підтримку в підготовці до чемпіонату та популяризації України як претендента на проведення Чемпіонат світу з хокею у вищому дивізіоні 2016 року, оскільки є висока довіра до української влади та Федерації хокею України.
Равіль Сафіуллін подякував делегації IIHF за довіру до нашої держави, високу оцінку роботи влади та Федерації хокею України.
В рамках візиту, який триває з 6 по 8 жовтня, делегація відвідала київський Палац Спорту, де тривають роботи з реконструкції споруди. Пан Едерер переконався, що роботи йдуть згідно запланованого графіку і об’єкт буде вчасно зданий в експлуатацію. Також члени делегації дали українській стороні певні рекомендації що деяких приміщень та об’єктів, які будуть задіяні на чемпіонаті світу 2011 року. Представники компанії, що володіє правами на телевізійні трансляції матчів чемпіонатів світу під егідою IIHF обговорили зі спеціалістами Київського Палацу Спорту усі деталі організації телевізійних трансляцій чемпіонату 2011 року.
Завтра вранці делегація IIHF вирушить до Донецька, де завітає до палацу спорту «Дружба». Там, нагадаємо, відбудуться ігри чемпіонату світу серед юніорів. За час свого перебування в столиці Донбасу представники IIHF, компаній Infront (комерційний партнер Міжнародної федерації хокею) та Mediatech (власник усіх прав на телетрансляції змагань під егідою IIHF) детально вивчать план реконструкції палацу спорту «Дружба», внесуть свої побажання та пропозиції щодо підготовки цієї спортивної споруди, а також ознайомляться з готельною інфраструктурою міста.
Нагадаємо, що Україна виборола право проведення двох чемпіонатів світу з хокею з шайбою в 2011 році: з 27 березня по 2 квітня 2011 року в Донецьку пройде Чемпіонат світу серед юніорів (учасники: Україна, Литва, Іспанія, Нідерланди, Бельгія та Китай), а з 17 по 23 квітня 2011 року у Києві відбудеться чемпіонат світу серед чоловіків у Дивізіоні 1 (учасники: Україна, Казахстан, Польща, Великобританія, Литва, Естонія).

Джерело: ФХУ 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.018 секунди