Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 13/10/10 23:46
 
Прес-конференція Р. Сафіулліна (Фото: Мінсім'ямолодьспорт)
У вересні 2010 року Міжнародна федерація дзюдо (IJF) прийняла рішення щодо проведення ІІ чемпіонату світу з дзюдо серед кадетів у Києві. Про це повідомив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін на прес-конференції, яка відбулася 13 жовтня 2010 року.
"ІІ чемпіонат світу з дзюдо серед кадетів, який відбудеться в Києві з 11 по 14 серпня 2011 року прийматиме відреконструйований Палац спорту", - зазначив Равіль Сафіуллін.
За словами Міністра, реконструкція будівлі проводиться відповідно до графіка, і вже навесні наступного року столичний Палац спорту буде в змозі прийняти такі Міжнародні спортивні форуми найвищого рівня, як ІІ чемпіонату світу з дзюдо серед кадетів та чемпіонат світу з хокею з шайбою серед чоловіків у Дивізіоні 1.
Також очільник відомства наголосив, що організаційні та фінансові питання вирішуються Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Федерацією дзюдо України, і висловив упевненість, що ними буде зроблено все необхідне задля проведення міжнародного форуму на найвищому рівні.

Джерело: Мінсім'ямолодьспорт
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.02 секунди