Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 22/10/10 10:42
 
Р. Сафіуллін у Херсоні (Фото: Мінсім'ямолодьспорт)
19 жовтня 2010 року в ході робочого візиту урядової делегації на чолі з Прем’єр – міністром України Миколою Азаровим до Херсонської та Миколаївської областей Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін взяв участь в урочистому відкритті міського Палацу спорту в Голій Пристані на Херсонщині.
Відкриття палацу відбулося в урочистій та піднесеній обстановці. Равіль Сафіуллін розрізав символічну стрічку, вручив сертифікат відповідності та ключі від Палацу. В ігровій спортивній залі Міністр привітав присутню громаду Голопристанщини від імені Президента України Віктора Януковича, Уряду України, побажав натхнення та спортивних перемог місцевим спортсменам. Було проведено екскурсію для поважних гостей по тренажерних залах Палацу.
Наступним спортивним об’єктом, який відвідав Міністр, був Херсонський льодовий комплекс “Фаворит Арена”, де відбулась робоча нарада за участі директора комплексу Сергія Колмика та представників спортивних шкіл, щодо розвитку зимових видів спорту на Херсонщині. Була відмічена повна "завантаженість" льоду, як хокейними командами комплексу і клубами з фігурного катання (близько 70% часу) так і жителів Херсонщини, що бажають випробувати себе на ковзанах (близько 30 % часу). Були обговорені проблеми комплексу, фінансування команд та трансферту ведучих гравців до інших регіонів України і за кордон.
Равіль Сафіуллін надав пропозиції щодо підписання контрактів з гравцями, шляхів розвитку інвестиційної привабливості спортивних споруд, необхідності реалізації програми спортивного комплексу з басейном та борцівськими залами на 4 Таврійському мікрорайоні Херсона.
За підсумками зустрічей Равілю Сафіулліну було передано пакет документів з листами від учасників зустрічей, де позначені проблемні питання та пропозиції херсонської спортивної громадськості для подальшої роботи.

Джерело: Мінсім'ямолодьспорт
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди