Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 27/10/10 15:14
 
Мінмолодьспорт
Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту доручило керівнику державного підприємства "Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд" здійснити заходи щодо реалізації майна, яке не використовується для організації виробничого процесу, та спрямувати вилучені кошти на погашення існуючої заборгованості заробітної плати на державних підприємствах, що входять в управління Міністерства.
Станом на 25 жовтня 2010 року заборгованість із виплати заробітної плати мають ДП "Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд" (693,1 тис. грн) та ДП "Державний інформаційно-ресурсний центр" (6,4 тис. грн).
Заборгованість із виплати заробітної плати на державному підприємстві "Державний інформаційно-ресурсний центр" виникла в зв’язку з тим, що не надійшли кошти за надані послуги.
В даний час триває реорганізація зазначеного підприємства шляхом його приєднання до іншого державного підприємства, віднесеного до сфери управління Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Після завершення реорганізації першочерговими заходами буде погашення заборгованості заробітної плати в установленому законодавством порядку.

Джерело: Мінсім'ямолодьспорт
Теги: бибик
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.015 секунди