Автор: ФХУ
Дата: 15/10/05 15:35
 
Лого ФХУ до 2007 року
12 жовтня у Залі засідань Київської міської Ради профспілок України відбулася V звітно-виборча Конференція федерації хокею, яка підвела підсумки своєї роботи за період з жовтня 2001 по жовтень 2005 рр. та намітила основні напрямки своєї діяльності на строк до 2008 року.

У роботи Конференції прийняли участь 46 з 47 обраних делегатів від обласних осередків та колективних членів ФХУ. Мандатна комісія Конференції перевірила легітимність прав усіх делегатів, та, згідно Статуту, визнала правомочність її проведення. Серед почесних гостей Конференції присутніми на ній були Міністр з питань сім’ї, молоді та спорту Юрій Олексійович ПАВЛЕНКО, завідуючий сектором Секретаріату Кабміну України Василь Павлович КАРЛЕНКО, начальник Головного управління по фізичний культурі та спорту київської міської держадміністрації Ростислав Володимирович КАРАНДЄЄВ.

На початку роботи Конференції відбулося урочисте нагородження "Подякою Федерації хокею України" осіб, які внесли великий особистий внесок в розвиток та популяризацію хокею, мають особисті заслуги, або підготовили велику кількість майстрів хокею міжнародного рівня. Перший віце-президент федерації Володимир Ромашко нагородив "Подякою":
- заслуженого тренера України ШИЧКОВА Ігора Олексійовича;
- заслуженого тренера України УТКІНА Валентина Павловича;
- заслуженого тренера України НІКОЛАЄВА Анатолія Олексійовича;
- заслуженого тренера України АЛЬОШИНА Володимира Олексійовича;
- заслуженого тренера України САПЕТНОГО Юрія Анатолійовича;
- багаторічного Президента ФХУ ХОРОЗОВА Анатолія Миколайовича.
Відсутнім на Конференції Юрію Дмитровичу КРИЛОВУ, Герману Германовичу ГРИГОР'ЄВУ, Володимиру Ігоровичу ОСИПЧУКУ та Дмитру Вікторовичу ДУМАРЕВСЬКОМУ, "Подяки" будуть вручені пізніше.

Першим питанням Конференції була заслухана доповідь Першого віце-президента ФХУ Володимира Івановича Ромашко "Про роботу Президії за звітний період з жовтня 2001 по жовтень 2005 рр. та завдання федерації на період до 2008 року". У дебатах по доповіді виступили: міністр з питань сім’ї, молоді та спорту Ю.О.Павленко, делегат від харківського обласного осередку І.В.Гайдар, представник Спілки ветеранів українського хокею В.В.Бороденко, директор СДЮШОР "Сокіл" В.П.Уткін, делегат від хокейного клубу АТЕК-94 В.В.Куцевич, президент Української Юнацької Хокейної Ліги О.В.Моллер, делегат від херсонського обласного осередку С.А.Колмик, зав. сектором Секретаріату Кабміну України В.П.Карленко, начальник Головного управління по фізкультурі та спорту КДМА Р.В.Карандєєв, почесний член Президії ФХУ А.М.Хорозов.
Виказавши ряд критичних зауважень та пропозицій по подальшій роботі головного виконавчого органу федерації, делегати Конференції одноголосно визнали роботу Президії ФХУ за звітний період задовільною.

Другим питанням роботи Конференції був заслуханий та одноголосно прийнятий звіт ревізійної комісії ФХУ.

Після цього делегати перейшли до обговорення нової редакції Статуту Всеукраїнської громадської організації "Федерація Хокею України". Присутніми в залі юристами (делегатом від дніпропетровського обласного осередку та юрисконсультом ФХУ) було внесено ряд пропозицій та зауважень, які були враховані при прийомі нової редакції Статуту. Після обговорення нова редакція Статуту Всеукраїнської громадської організації "Федерація Хокею України" була прийнята одноголосно.
Далі Конференція перейшла до питання виборів керівних органів федерації на період до 2008 року.
Виконкомом Федерації було зареєстровано на посаду Президента дві кандидатури: нині діючого Президента ФХУ, київського міського Голову, Олександра Олександровича Омельченка, та почесного президента ХК "Сокіл-Київ", народного депутата України, Олександра Олександровича Омельченка-молодшого. Перед присутніми був зачитаний лист, в якому О.О.Омельченко-мол. зняв свою кандидатуру з голосування на посаду Президента ФХУ. Таким чином, вибори пройшли на безальтернативній основі, в ході чого, більшістю голосів (45 - "за", 1 - "утримався"), Президентом федерації хокею України на новий трирічний термін був переобраний Олександр Олександрович ОМЕЛЬЧЕНКО.
Першим віце-президентом ФХУ на новий строк було запропоновано переобрати Володимира Івановича РОМАШКО, за кандидатуру якого в ході голосування було подано 45 голосів (один - утримався).
Конференція прийняла рішення розширити склад віце-президентів федерації та одноголосно обрала на ці посади Дмитра Михайловича ГЛУЩЕНКА, Олега Валерійовича МОЛЛЕРА та Анатолія Івановича НАЙДУ.

Наступним питанням делегати Конференції обрали членів нового керівного органу - Ради федерації хокею України. У склад Ради було одноголосно обрано 17 осіб:
ОМЕЛЬЧЕНКА Олександра Олександровича - Київського міського Голову, президента федерації хокею України;
БОБРОВНИКОВА Василя Валентиновича - майстра спорту міжнародного класу, гравця національної збірної команди України;
БОБОВИКА Євгена Вікторовича - голову Київської міської Ради СТП „Україна”;
БОРОДЕНКА Володимира Володимировича - генерального директора підприємства „Волна”;
ВЕРЕСА Миколу Юхимовича - голову Київської міської Ради профспілок;
ВОРОБЙОВА Михайла Івановича - декана Національного університету з фізичної культури та спорту;
ГЛУЩЕНКА Дмитра Михайловича - Віце-президента федерації хокею;
ДРУКАРЕНКА Олексія Івановича - суддю міжнародної категорії;
КОВАЛЬОВА Івана Андрійовича - голову Харківського обласного осередку федерації хокею України;
КОВАЛЯ Сергія Анатолійовича - головного спеціаліста Міністерства з питань сім’ї, молоді та спорту України;
КОЛМИКА Сергія Вікторовича - голову Херсонського міського осередку федерації хокею України;
МОЛЛЕРА Олега Валерійовича - президента ВГО „Українська юнацька хокейна ліга”;
НАЙДУ Анатолія Івановича - президента ВГО „Спілка ветеранів українського хокею”;
РОМАШКО Володимира Івановича - Першого віце-президента федерації хокею України;
САРТАНА Едварда - голову Дніпропетровського обласного осередку федерації хокею України;
ОМЕЛЬЧЕНКА Олександра Олександровича - народного депутата України, почесного президента МХК „Сокіл-Київ”;
ФАДЄЄВА Василя Митрофановича - генерального директора МХК „Сокіл - Київ”

Наостанок, делегати обрали членів Комісії внутрішнього аудиту федерації, після чого Конференція завершила свою роботу.

Джерело: ФХУ

Відео:
 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди