Автор: ProTorgi.Info
Дата: 27/11/10 13:57
 
ПС Дружба
УКБ Донецької міськради оголосило про застосування процедури закупівлі в одного учасника. Предметом закупівлі є роботи з реконструкції Палацу спорту "Дружба" в м. Донецьк. Джерело фінансування - державний бюджет України, розпорядник коштів - Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
Учасником процедури закупівлі визначено КП "Трест Донецькметалургбуд". Терміни виконання робіт - грудень 2010 - березень 2011 рр. Очікувана сума закупівлі складає 46,7 млн. гривень.
Як повідомлялося раніше, УКБ Донецької міськради оголосило про закупівлю в одного учасника послуг з проектування реконструкції ПС "Дружба". Кінцевий термін виконання проекту лютому 2011 року. Після реконструкції, в ПС "Дружба" зможе відбутися першість світу з хокею серед юніорів, що пройде з 27 березня по 2 квітня 2011 року.
Відповідно до частини четвертої статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" , товари, роботи і послуги, закупівля яких здійснюється для забезпечення здійснення заходів з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, проводиться за процедурою закупівлі в одного учасника після погодження із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади щодо забезпечення здійснення заходів щодо підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Джерело: ProTorgi.Info  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.056 секунди