Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 01/12/10 10:19
 
Мінмолодьспорт
Протягом поточного місяця знизилася заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, віднесених до сфери управління Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту. Зокрема, погашена заборгованість на "Державному інформаційно-ресурсному центрі" - 6,4 тисячі гривень, "Центральній учбово-тренувальній базі "Льодовий стадіон" - 85,1 тисячі гривень. З огляду на викладене, заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, що віднесені до сфери управління Міністерства, станом на 30 листопада 2010 року у порівнянні до 1 листопада 2010 - з 807,3 тисячі гривень зменшилася на 91,5 тисячі гривень, тобто на 11,3%. Станом на 30 листопада 2010 року заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, віднесених до сфери управління Міністерства, має державне підприємство "Центральна дирекція з реконструкції спортивних споруд" - 715,8 тисяч гривень.
Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту на державних підприємствах, віднесених до сфери управління Міністерства, запроваджено щомісячний та щотижневий оперативний моніторинг щодо своєчасності та повноти виплати заробітної плати. Окрім того, складені та погоджені з професійними спілками графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам на підприємствах, які мають заборгованість. Це зроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2009 №370 "Про запровадження спеціального моніторингу погашення підприємствами, установами та організаціями заборгованості із заробітної плати, страхових внесків до Пенсійного фонду України та обов'язкових платежів до державного та місцевих бюджетів".
Наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 11 жовтня 2010 року № 3560 утворено тимчасову комісію з розгляду питань, пов'язаних із своєчасною виплатою заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат.

Джерело: Мінсім'ямолодьспорт 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.015 секунди