Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 11/12/10 10:05
 
Виступ А. Домашенка (Фото: Мінсім'ямолодьспорт)
9 грудня 2010 року в стінах Державного підприємства "Палац спорту" відбулося урочисте святкування 50-ї річниці від дня заснування комплексу.
У святкуванні взяли участь заступники Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту - Анатолій Домашенко та Вадим Сисюк, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, директор "Палацу спорту" Віктор Ткаченко, відомі спортсмени та діячі культури.
Анатолій Домашенко привітав працівників, керівництво та гостей з нагоди відзначення ювілею спортивного комплексу.
"Палац спорту – місце яскравих поєдинків, видатних перемог та вражаючих виступів багатьох відомих і легендарних спортсменів. Озираючись назад і гортаючи сторінки хроніки подій Київського "Палацу спорту", ми переповнюємося відчуттями гордості та поваги до історії вітчизняного та світового спорту, що продовжує писатися в стінах цього залу" – наголосив Анатолій Домашенко.
Він також нагадав, що в скорому майбутньому столичний Палац спорту прийматиме Чемпіонат світу з хокею 2011 року в першому Дивізіоні, другий Чемпіонат світу з дзюдо серед кадетів, Чемпіонат світу з фехтування у 2012 році та ще ряд не менш захоплюючих та цікавих змагань та подій найвищого світового рівня.
Завершилась урочиста частина святкування виступом художніх гімнасток та концертом за участі відомих українських діячів культури.

Джерело: Мінсім'ямолодьспорт

Відео по темі:
 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди