Автор: РБК-Україна
Дата: 23/12/10 10:59
 
Проект рекоеструкции одесского дворца спорта (Фото: Одесская ОГА)
Кабінет міністрів України збільшив на 7 млн грн видатки на будівництво лікувального корпусу на 297 ліжок Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, до 72 млн грн. Про це йдеться в постанові Кабміну від 13 грудня 2010 р. № 1153.
Крім того, Кабмін виділив 5 млн грн на реставрацію з реабілітацією лікувального корпусу дитячої лікарні по вул. Буковинській, 4, м. Чернівці; 6,145 млн грн на реконструкцію централізованої системи водопостачання с. Яськи Біляївського району; 600 тис. грн на реконструкцію пологового відділення Березівської дільничної лікарні в с. Березово; 3 млн 666,4 тис. грн на капітальний ремонт районного будинку культури в с-щі Печеніги; 2 млн грн на завершення реконструкції палацу культури в м. Нова Каховка; 1,67 млн грн на соціально-економічний розвиток м. Луцька; 160 тис. грн на придбання та встановлення парового котла для територіального медичного об'єднання у Малинському районі Житомирської обл.
Кошти візьмуть за рахунок зменшення на 20 млн 41,4 тис. грн видатків на облаштування та реконструкцію інженерних мереж, газопостачання і теплопостачання, енергозабезпечення, водопостачання і водовідведення, мереж зв'язку (телефонізації, радіофікації тощо), зовнішнього освітлення, доріг, під'їзних шляхів і тротуарів, дощової каналізації за адресою: 21 - 27 км Столичного шосе Голосіївського району м. Києва з подальшим підключенням дошкільного та шкільного закладу; та виключення видатків на реконструкцію з розширенням палацу спорту в м. Одесі на 7 млн грн.

Джерело: РБК-Україна 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.023 секунди