Автор: ProTorgi.Info
Дата: 26/12/10 15:47
 
Проект новой ледовой арены в Днепропетровске (Фото: РИЦ)
ДП "Льодові арени" підвело підсумки відкритих торгів на закупівлю робіт з будівництва критої спортивної арени зі штучним льодовим покриттям у м. Донецьк. Переможцем конкурсних торгів визначене дніпропетровське ТОВ "Завод Майстер-Профі Україна". Вартість будівництва арени складає 32 млн. 490 тис. 077 грн. Як повідомлялося раніше, в кінці жовтня 2010 року ДП "Льодові арени" оголосило про застосування процедури закупівлі в одного учасника. Предметом закупівлі було будівництво критої спортивної арени з штучним льодовим покриттям у м. Києві. Учасником процедури закупівлі було визначено ТОВ "Завод Майстер-Профі Україна". У результаті вартість акцептованої пропозиції склала 28 млн. 37,104 тис. гривень.
Нагадаємо, що ТОВ "Завод Майстер-Профі Україна" є переможцем тендеру на конструкцію навісу над трибунами в НСК "Олімпійський". Вартість пропозиції склала 730 млн. гривень.
Також ДП "Льодові арени" підвело підсумки відкритих торгів на закупівлю робіт з будівництва ще однієї критої спортивної арени зі штучним льодовим покриттям, але тепер уже в м. Дніпропетровськ. Переможцем конкурсних торгів визначено ТОВ "Майстер-Буд". Вартість будівництва арени становить 31 млн. 962 тис. 451 грн. та 80 коп.

Джерело: ProTorgi.Info 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.03 секунди