Автор: Мінсім'ямолодьспорт
Дата: 30/12/10 10:57
 
Мінмолодьспорт
Питання заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, віднесених до сфери управління Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, перебуває на постійному контролі керівництва.
Міністерством по державним підприємствам, віднесеним до сфери його управління, запроваджено щомісячний та щотижневий оперативний моніторинги щодо своєчасності та повноти виплати заробітної плати, а також складені та погоджені з професійними спілками графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам по підприємствам, які мають заборгованість з виплати заробітної плати.
Станом на 27 грудня 2010 року заборгованість із виплати заробітної плати має державне підприємство "Центральна дирекція з реконструкції спортивних споруд"738,4 тис. гривень.
Керівнику державного підприємства "Центральна дирекція з реконструкції спортивних споруд" доручено здійснити заходи щодо реалізації майна підприємства, що не використовується для організації виробничого процесу, і виручені кошти спрямувати на погашення заборгованості із заробітної плати.
На виконання доручення Віце-прем'єр-міністра України Головним контрольно-ревізійним управлінням України проводиться перевірка фінансово-господарської діяльності, включаючи питання правомірності укладання договорів, проведених розрахунків, що призвели до виникнення кредиторської заборгованості.
У зв’язку з цим питання погашення наявної заборгованості з виплати заробітної плати по державному підприємству "Центральна дирекція з реконструкції спортивних споруд", у разі підтвердження її обсягів та законності виникнення перевіркою Головного контрольно-ревізійного управління України, буде здійснюватись за рахунок коштів, які будуть отримані від продажу такого майна.

Джерело: Мінсім'ямолодьспорт 
Теги: бибик
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди