Автор: Голос.UA
Дата: 26/01/11 20:36
 
В. Сисюк (Фото: Мінсім'ямолодьспорт)
Президент України Віктор Янукович своїми указами провів реорганізацію у міністерствах, зокрема, серед заступників міністрів.
Тексти відповідних указів розміщені на сайті глави держави.
Так, Президент своїми указами від 26 січня звільнив 17 заступників міністрів й голів відомств та призначив їх на ті ж посади в рамках адміністративної реформи.
Відповідні укази оприлюднені на офіційному сайті глави держави.
Таке звільнення та відразу призначення спіткало Бориса Жебровського, він обійняв посаду заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту України.
Президент також перепризначив інших представників міністерств та відомств. Так, Івана Дроботу звільнили та призначили заступником Голови Державного агентства рибного господарства України. Сергія Глущенка призначили першим заступником Голови Державної служби молоді та спорту України, Вадима Сисюка - заступником Голови Державної служби молоді та спорту України, Ольгу Музичук - заступником Голови Державної архівної служби України.
Звільнено та призначено Валерія Жалдака на посаду заступника Голови Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів.

Джерело: Голос.UA 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.027 секунди