Автор: WM Україна
Дата: 01/02/11 12:14
 
Проект арени на Шалетт (Мал. WM Украина)
Планована діяльність - будівництво нової сучасної спортивної споруди зі штучним льодом за кошти, які передбачені в державному бюджеті для розвитку хокею та фігурного катання в Україні.

Мета планованої діяльності — проведення спортивних змагань та тренувань з хокею та фігурного катання.

Шляхи здійснення мети - будівництво нової сучасної спортивної споруди зі штучним льодом.

Вибір земельної ділянки проведений Головним управлінням земельних ресурсів м.Києва. Земельна ділянка розташована на частині земель, відведених відповідно рішенням виконавчого комітету Київської міської ради депутатів від 09.04.1968 №480 „Про відвод Управлінням капітального будівництва Міськвиконкому земельної ділянки під житлове та культурно-побутове будівництво II і III черги експериментального житлового масиву на північ Броварського шосе в Дніпровському районі.

На підставі рішення Київської міської ради від 28.11.02 № 118/278 «Про припинення управління капітального будівництва Київської міської державної адміністрації права користування земельними ділянками» (із змінами, внесеними рішенням Київради від 15.07.2004 №457/1867), зазначена земельна ділянка віднесена до міських земель, не наданих у власність чи користування.

Цільове призначення земельної ділянки: будівництво, експлуатація та обслуговування спортивної споруди зі штучним льодовим покриттям. Під'їзд до земельної ділянки здійснюватиметься з вул. Шалетт.

Використання спортивної ділянки в минулому: на даний час на території земельної ділянки розташовано спортивний майданчик Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації у м. Києві та дитячий майданчик.

Умови користування: постійне користування.
Характеристика земельної ділянки:
План місцевості  (Мал. WM Украина)
Ділянка площею 1,0079га, що призначається під будівництво нової сучасної спортивної споруди зі штучним льодом, розташованої по вул. Шалетт, Дніпровському районі м. Києва. Планування виконано з ув’язкою з існуючими вулицями та існуючою забудовою прилеглих територій. Перенесення футбольного поля розглядається Головним управлінням внутрішньої політики міста. Планується його розміщення в радіусі допустимої пішохідної досяжності поряд зі школою №258, де знаходяться в занедбаному стані деякі спортивні майданчики, які достатньо не функціонують. Див. «Ситуаційна схема розміщення в кварталі та перенесення існуючого стадіону в межах пішохідної досяжності». Крім того на ділянці забудови розміщені тренажери, які плануються перенести до спортивних майданчиків шкіл. Розміщення спортивної будівлі виконано згідно відповідних нормативних документів. Розміри земельних ділянок існуючих шкіл, а саме № 204, № 183 та № 258 встановлювались відповідно до ДБН 360-92. Будівлі загальноосвітніх шкіл розміщуються не ближче ніж за 25 м від червоної лінії. Відстань від межі ділянок шкіл до стін житлових будинків із входами та вікнами встановлюються 10 м і більше, від будинків шкіл до житлових і громадських будинків та споруд - згідно з нормами інсоляції, природного освітлення та шумозахисту. Нормативна тригодинна інсоляція забезпечена на території спортивної зони та зони відпочинку, у тому числі спортивних та ігрових майданчиках. Земельна ділянка шкіл поділяється на функціональні зони, згідно ДСанПіН 5.5.2.008-01:
* навчальна;
* навчально-виробнича;
* навчально-дослідна;
* фізкультурно-спортивна;
* відпочинку.

Перенесення футбольного поля в радіусі допустимої пішохідної досяжності поряд зі школою №258 (див. «Ситуаційна схема розміщення в кварталі та перенесення існуючого стадіону в межах пішохідної досяжності»), а також тренажерів до спортивних майданчиків шкіл обґрунтовано та буде проводиться з дотриманням норм ДСанПіН 5.5.2.008-01 та ДБН В.2.2-3-97 по влаштуванню та утриманню загальноосвітніх навчальних закладів. При цьому вилучена ділянка не призведе до погіршення проведення учбового процесу шкіл.

Розміри зон ділянок шкіл визначались, згідно додатку № 2 до ДБН В.2.2-3-97. Сумарний розмір зон ділянок однієї середньої школи, яка має одну паралель класів повинен становити 1,017 га, з якої фізкультурно – спортивна зона становить 5610 м2 ,згідно додатку № 2 до ДБН В.2.2-3-97.
Умовний сумарний розмір зон ділянок середніх шкіл з урахуванням зелених насаджень та санітарних розривів становить:

* ** для школи №204 – 18000 м2 або 1,8 га;
* ** для школи № 183 - 19000 м2 або 1,9 га.
* ** без врахування футбольного поля.
* **** для школи № 258 - 1400 м2
* **** з урахуванням площі футбольного поля.

Для вище наведених шкіл відсутня можливість погіршення проведення учбового процесу. Сумарний розмір зон ділянок шкіл дозволяє перенесення футбольного поля до школи №258, згідно до ДБН В.2.2-3-97. Улаштування футбольного поля та перенесення тренажерів до спортивних майданчиків шкіл буде виконано окремим проектом зі сторони Замовника.

Будівництво нової сучасної спортивної споруди зі штучним льодом за кошти, які передбачені в державному бюджеті для розвитку хокею та фігурного катання в Україні посприяє мотивації молоді,в тому числі школярів для залучення їх до зимових видів спорту таких як хокей та фігурне катання.

Об’ємно-планувальні рішення.

План забудови ( Мал. WM Украина)
Будівля представляє собою двохповерхову прямокутну в плані споруду з розмірами 70,0 х 38,300 м. Висота споруди до низу найнижчої позначки несучих конструкцій покриття складає 7,4 м.
В об’ємі будівлі, на позначці + 3,600 передбачена антресоль, де влаштовані трибуни для глядачів, адміністративні та допоміжні приміщення.
Основну площу першого поверху займає хокейне поле (60,0 х 30,0 м) з льодовим покриттям.
На першому поверсі спроектовано:
приміщення вхідної групи;
гардероби для спортсменів та суддів;
медичний пункт;
санвузли для відвідувачів та персоналу;
приміщення для зберігання та ремонту ковзанів;
адміністративні та технічні приміщення.
Антресоль відводиться для розміщення трибун для глядачів, санвузлів та для приміщень адміністративного та допоміжного призначення.
Центральний вхід до спортивної споруди розроблений з урахуванням можливостей маломобільних груп населення.

Техніко-економічні показники.
Кількість поверхів 2 поверхи
Площа забудови 2 802,9 м?
Загальна площа 3 371,6 м?
Будівельний об’єм 28 565,31 м?
Тривалість будівництва 12 місяців
в тому числі підготовчий період 1 місяць

Врахування інтересів громадськості.

Замовник нової спортивної споруди зі штучним льодом забезпечує:

* інформування населення про проведення обговорення планованої діяльності;
* обговорення проекту;
* надання проектних матеріалів громадськості відповідно до Заяви про наміри.

До складу підрозділу "Врахування інтересів громадськості" проектної документації включаються матеріали громадських слухань, проведених на стадії ТЕО інвестицій чи ЕП (пп. 6...8 дод.В). В разі, якщо ТЕО інвестицій чи ЕП не розроблялися й, відповідно, не проводилися громадські слухання, вимоги п.4 дод. В до проведення громадських слухань переносяться на стадію Проектування (п.5.2 ДБН А.2.2-1-2003).
Інформування населення здійснено у ЗМІ.

Будівництво нової сучасної спортивної споруди зі штучним льодом здійснюється за кошти, які передбачені в державному бюджеті для розвитку хокею та фігурного катання в Україні.

Проект "Нова сучасна спортивна споруда зі штучним льодом, розташована на вулиці Міста Шалетт у м. Києві." розроблений на підставі рішення Київської міської ради від 08.07.2010№1145/4583; дозволу на виконання підготовчих робіт інспекцією державного архітектурно – будівельного контролю від 27.08.10 №2158-Дн/С; висновку про погодження землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 16.06.10 № Д-4761; висновку головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища щодо використання земельної ділянки, наявних містобудівних обмежень та умов, які повинні враховуватись при розробці проекту відведення земельної ділянки від 17.06.10 №19-7483; листа – дозволу Київської Міської Державної Адміністрації на виконання проектно – вишукувальні роботи від 20.08.10 №001-837.

WM Україна
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.02 секунди