Автор: Ірина Синельник
Дата: 04/02/11 09:55
 
Зустріч у Чернігові (Фото: Чернігівська міська Рада)
У Чернігові місцева влада розглядає можливість будівництва льодового палацу. Про це повідомив міський голова Олександр Соколов.
"Сьогодні відбулася перша зустріч з керівництвом державного підприємства "Льодова арена" та обговорено умови будівництва критого льодового майданчика", - сказав міський голова.
Він зауважив, що для будівництва льодового палацу у Чернігові наразі розглядаються дві ділянки, одна з яких розташована у спальному мікрорайоні, інша – ближче до центру. Важливими умовами для розташування льодової арени є підведення комунікацій та забезпечення її активного відвідування у подальшому. Крім того, не виключено, що буде створено дитячо-юнацьку спортивну школу, вихованці якої займатимуться хокеєм та фігурним катанням.
За словами О.Соколова, вже у лютому сесія міської ради розгляне питання про виділення землі під будівництво льодового палацу. Залежно від фінансування, будівництво може розпочатися вже цього року, або наступного.
"Є велике бажання побудувати льодовий палац. Зимові види спорту у місті популярні, маємо спортсменів, які відомі на міжнародному рівні, хотілося, аби хокей та фігурне катання також розвивалися", - підкреслив Чернігівський міський голова.
Представники ДП "Льодова арена" пояснили, що будівництво ковзанки здійснюється за рахунок державних коштів у рамках відповідної державної програми. Міська влада виділяє землю держпідприємству, воно веде будівництво, а потім передає об'єкт у комунальну власність. Щоправда, підведення комунікацій здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету. Цього року для будівництва льодових арен з держбюджету виділено 37 млн. грн., тривають роботи у Києві, Донецьку та Дніпропетровську.
Загальна вартість будівництва льодового палацу становить понад 30 млн. грн.

Джерело: Чернігівська міська Рада

Відео по темі:
 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди